Дизайн і батарея

Смарт-браслет отримав стильний прямокутний дисплей і акуратний ремінець. Гаджет елегантно виглядає на зап'ясті. Realme Band 2 захищений від попадання пилу і вологи. Пірнати, плавати і купатися можна, не знімаючи смарт-браслет.

Розробники інтегрували в гаджет акумулятор з ємністю 204 мАг. Автономність фітнес-браслета - до 12 днів при активному використанні. Виробник пропонує пристрій у відтінку Space Gray, кріплення ремінця стандартне, ширина становить 18 мм. Якщо користувач бажає змінити дизайн смарт-браслета, можна придбати фіксатор іншого кольору.

Функціонал Realme Band 2

Розробники інтегрували відмінні можливості в новий пристрій. Функціонал розумного браслета:
Датчики здоров'я. Користувачі можуть вимірювати пульс і стежити за кількістю кисню в крові. Фітнес-браслет нагадає, коли організму потрібна вода, а ще проаналізує якість сну. Підраховуйте кроки і стежте за здоров'ям з розумним гаджетом.
Активний спосіб життя. У Realme Band 2 є 14 режимів тренувань. Разом з оновленнями будуть доступні ще 80 програм.
Інші функції. Переглядайте погоду, керуйте смартфоном і іншими брендовими пристроями і встановлюйте будильник за допомогою фітнес-браслета.

Міняйте зовнішній вигляд, встановлюючи різні зображення на головний екран. Гаджет отримав дисплей з діагоналлю 1,4 дюйма і дозволом 320х167 пікселів. Максимальна яскравість фітнес-браслета становить 500 ніт.


Новинку китайського бренду порівнюють з Huawei Band 6, адже вони схожі за форм-фактору. Сполучення з телефоном здійснюється через Bluetooth 5.1. В Європі фітнес-браслет надійде в продаж до кінця осені. Ціна новинки складе приблизно $ 40. Realme Band 2 - функціональний гаджет з вологозахистом і відмінними можливостями.