Насадки для фена

Прилади комплектуються спеціальними елементами створення стильних зачісок. Насадки стайлера Dyson:

  • дифузор - створюйте ефектні кучері та робіть завивку;
  • гребінець з широкими зубцями - вирівнюйте локони без шкоди волоссю;
  • концентратор - відмінна насадка для укладання та стайлінгу;
  • для спрямування повітря - гладкість шевелюрі забезпечена;
  • елемент для сушіння волосся – необхідний для рівномірного розподілу потоку.

Вертикальні локони та ідеально рівна шевелюра можливі без використання гарячих щипців. Dyson подбає про хороший стан волосся.

Режими роботи фена

В основі пристрою лежить технологія Air Multiplier. Двигун встановлений у ручці пристрою. Завдяки цьому вдалося досягти високої швидкості потоку. Фен можна використовувати не тільки для сушіння шевелюри, але і для надання об'єму локонів біля коріння.

Прилад працює у трьох режимах. Вони відрізняються за потужністю потоку та температурою. Для пошкодженого волосся рекомендується використовувати невисокі градуси, а для густого і довгого — останню швидкість. Фени Dyson – ефективне укладання та сушіння, але без травмування локонів.

Відмінності апаратів від інших моделей

Особливість приладів цього виробника – насадки не нагріваються навіть за тривалого використання на високій температурі. Елементи фіксуються за допомогою спеціальних магнітів. Завдяки цій технології зменшується ризик перепалити волосся.

Dyson коштує дорожче, ніж продукція інших брендів, але він працює тихіше. Прилад легкий, рука не втомлюється навіть за тривалої експлуатації. Розробники створили технологічний апарат із стильним дизайном.

Чому варто купити популярний фен

Dyson затребуваний не лише для домашнього використання, а й серед професійних перукарів. Фен дозволяє швидко створювати зачіски, адже потужний потік за лічені хвилини укладає локони. Прилад підійде дівчатам, які часто використовують стайлери, прасування та плойки. Горизонтальні локони та інші зачіски легко зробити без гарячих щипців.

На Dyson варто звернути увагу тим, у кого ламке волосся, що вимагає сушіння, що щадить, і особливого догляду. Функціональний фен можна брати із собою, він компактний, легко поміститься у сумочці. Це актуально, якщо ви часто подорожуєте. Радимо придбати апарат великобританського бренду, щоб зберегти волосся блиск і гарний стан при створенні зачісок!