Компанія Microsoft готується анонсувати новий геймпад Xbox в травні 2024, повідомляє редактор «The Verge» Том Уоррен. Інформація про це була засекречена, але потрапила в руки громадськості під час судових процесів «Майкро» з федеральною торговою комісією США.

За чутками, новий джойстик Xbox 360 матиме покращену тактильну віддачу, акселерометр з функцією «пробудження» (після підняття), змінний акумулятор, а також кнопки з більш тихим ходом. Які ще цікаві чутки ходять про новий джойстик хбокс? Розповідаємо прямо зараз. 

Як називається новий геймпад Xbox? 

Як називається новий геймпад Xbox? 

Microsoft планує оновити модельний ряд Xbox у 2024 році новими версіями консолей Xbox Series S і Series X. Власне вони будуть комплектуватися оновленим джойстиком з кодовою назвою «Sebile». Чому саме таке позначення, поки лишається невідомим. 

Геймпад Xbox One 2024 – що маємо напередодні виходу контролера Microsoft?

У той час як DualSense від Sony отримав інновації  тактильного зворотного зв’язку і адаптивний тригер, а Joy-Cons від Nintendo Switch – оновлені інфрачервоні датчики, поточний контролер Xbox здається надто простим. Таке враження не змінили навіть кнопка «Поділитися» (яку ми вже бачили в контролері PlayStation) та оновлення D-pad. Але це не означає, що стандартний геймпад Xbox Series X поганий. З точки зору ергономіки, це один із найкращих варіантів, які можна придбати наразі. Міцний та надійний. Все ж йому не вистачає видатної природи, креативності, що виведе геймплей на новий рівень.   

Анонсовані виробниками доповнення Xbox One геймпаду 2024 спочатку виглядають малопомітними. Але, якщо всі технологічні новації буде реалізовано, пристрій стане більш виразним, ніж базовий джойстик Xbox.

Новий геймпад Xbox – огляд ймовірних особливостей, характеристик

Новий геймпад Xbox – огляд ймовірних особливостей, характеристик

За планом Майкрософт, гравці зможуть легко підключати Xbox Controller безпосередньо до серверів Xbox Cloud Gaming через Wi-Fi, щоб забезпечити мінімальну затримку під час гри в хмарі.

Контролер Xbox Sebile чорно-білого кольору, очевидно, матиме новий точний тактильний зворотний зв’язок, як DualSense в PS5. У планах розробників реалізувати «тактильні пристрої VCA, які виконують функції динаміків», новий спосіб виводу звуку для  ігор Xbox. Також планується, що кнопки джойстика будуть тихішими, ніж в поточній версії. Додатково геймпад іксбокс Sebile матиме «плавне» сполучення і перемикання між декількома пристроями за допомогою мобільного додатка (імовірно, Xbox).

Менш значимими, проте важливими вдосконаленнями, що спонукатимуть купити геймпад Xbox, є такі. 

  • Підтримка акселерометра.
  • Оновлений Bluetooth.
  • Функція пробудження (щоб активувати джойстик, його буде достатньо підняти). 

Скільки коштуватиме геймпад іксбоксу? 

Скільки коштуватиме геймпад іксбоксу? 

Схоже, що цей контролер буде відносно доступним. Називається навіть ціна – $69,99 . Це зробить геймпад ікс бокс на 10 доларів дорожчим, ніж поточний бездротовий контролер для Xbox One і Xbox Series X|S, але, очевидно, ми отримаємо більше функцій за таку ціну. Офіційне представлення нового Xbox геймпад має відбутися влітку 2024. Купити ігрові маніпулятори оригінал можна в магазині AVIC. 

Підсумовуємо 

Минулорічний витік документа Microsoft про Xbox One геймпади здається достовірним. Але варто зазначити, що він датований травнем 2022 року, і за цей час плани розробників могли змінитися. Причому, кардинально. Навіть у відповідь на цей витік розробники могли навмисне змінити концепт нового геймпаду Xbox 360. Як буде насправді, подивимось. Як тільки AVIC дізнаються нові подробиці про майбутній джойстик іксбокс, ми відразу поділимося ними з вами. Слідкуйте за оновленням нашого блогу.