Бездротові навушники стали незамінним аксесуаром для музики, комунікації та розваг. Їх розвиток та інновації розгортаються з захоплюючою швидкістю. Звичний аудіо досвід вони трансформують в щось зовсім нове. Не дивно, що купити блютуз навушники бажають все більше українців. Лише протягом 2022 року в світі продано понад 300 мільйонів пристроїв. 

Від елегантних і мінімалістичних до навушників з передовими технологіями активного шумозаглушення та реалістичного звуку, світ навушників пропонує безліч можливостей. З найновішими та незвичними знайомимо вас цю ж хвилину.

Перші в світі bluetooth навушники для прослуховування Lossless Audio від Hed Unity

«Завдяки Unity слухачі нарешті зможуть відчути справжній поток енергії, музики та ідей артистів. Цей досвід прослуховування може значно збагатити наше життя», – так коментує розробку співзасновник Hed Unity, Тім Дегрей.

Для передачі даних в новій гарнітурі використовується Wi-Fi (Full Fidelity Wi-Fi), хоча вона може працювати і через Bluetooth (з деякою втратою якості звуку). Компанія з Лос-Анджелеса заявляє, що навушники блютуз Unity дозволяють слухати музику з частотою до 24 біт/96 кГц.

В основі гарнітури – титанові випромінювачі звуку діаметром 40 мм. За обробку звуку відповідає 2-ядерний процесор та 1 ГБ оперативної пам'яті. В навушниках також є еквалайзер, гироскоп, акселерометр, компас та датчик руху. А для зберігання музики доступно 16 ГБ власної флеш-пам'яті.

Автономність пристроїв поки що, досить скромна: 6-8 годин. Однак наразі це проблема всіх навушників, які використовують Wi-Fi.

Фірмовий додаток для роботи з основним пристроєм доступний як для iOS, так і для Android. Гарнітуру Unity анонсовано 12 квітня 2023 року, орієнтовна ціна у США – $2200. Коли можна буде купити наушники безпровідні,ми повідомимо пізніше.

Навушники Dyson Zone для вирішення подвійної проблеми – міського шуму та забруднення повітря

Безпровідні наушники поєднують технологію шумозаглушення та знімний козирок для фільтрації повітря. Візуально здається, що це звичайна маска, проте козирок не торкається обличчя людини, а створює проміжок, де чисте повітря збирається та вдихається. Відсіює до 99% мікрочастинок розміром до 0,1 мікрона, водночас, вугільні фільтри K-Carbon (збагачені калієм) відбирають небезпечні сполуки з міського середовища, зокрема, двоокис азоту та сірки. За даними виробника, навушники на блютуз Dyson «забезпечують до 50 годин автономної роботи з надточним відтворенням звуку в повному спектрі». Що пропонують далеко не кожні блютуз навушники самсунг

Купити навушники Dyson Zone вже можна у США, Великобританії, Ірландії, Гонконгу та Сінгапурі. В сріблясто-синьому, мідно-синьому, темно- та світло-синьому відтінках; з дизайном, що відсилає до «науково-фантастичних фільмів-антиутопій». Терміни появи пристрою на ринку України поки що невідомі.

Продовжуємо моніторити новини зі світу навушників, про найцікавіше обов’язково розповімо вам у майбутніх матеріалах.