Оновлення камер

Чутки свідчать про те, що на нас може чекати нове зручне налаштування усіх можливих фільтрів та режимів камер, про яке так давно благали користувачі. Наприклад, було б зручно перемикати відзеркалення фронтальної камери у самій камері, а не переходити задля цього у загальні налаштування. Припускається, що саме в новій версії IOS 17 ця проблема буде усунена. 

Зв‘язок додатків

Користувачі сподіваються, що схожі програми можна буде об‘єднувати. Наприклад, робити нотатки на смартфоні, які автоматично будуть підтягуватись до календаря та нагадувань. Такий формат користування контактами, фейстаймом та іншими додатками точно буде до душі активним юзерам.

Організація робочого простору 

Наразі змінювати положення віджетів та додатків можна лише за певною сіткою. Але можливо у новій версії ми зможемо на сто відсотків підлаштовувати під себе робочу поверхню, відключати бібліотеки і навіть приховувати панель інструментів за допомогою змахування. 

Оновлення іконок

З приводу іконок досить багато спорів: деякі називають їх класикою, інші говорять, що з часів IOS 9 вони вже набридли. Обіцяють, що вже в цьому році ми побачимо новий дизайн та навіть нову систему взаємодії з іконками. 

Говорять, що тепер можна буде збирати галерею тем, за допомогою якої модна буде їх легко змінювати, а не налаштовувати щоразу. 

Верхня панель

Відсутність вирізу на екрані звільняє місце, яке можна досить корисно використовувати. Саме тому юзери сподіваються на появу налаштувань погоди, часу і тому подібного у верхній панелі.

Які Айфони зможуть підтримувати IOS 17?

Поки про оновлення мало що відомо, юзери старих моделей Айфон цікавляться, чи зможуть вони встановити це ПЗ. Звісно, і про це точних даних в нас немає, але деякі здогадки все ж таки присутні. Так, багатьом здається, що лінійка 8 Айфонів вже не буде підтримувати нововведення компанії. А ось володарі ХС, Х та більш нових телефонів можуть бути спокійними, IOS 17 вони ще побачать. Реальний список ми отримаємо лише після виходу ПЗ,  тому залишається чекати. 

Зато володарі новеньких Айфон 15 у 2023 році отримають IOS 17 прямо з коробки.