Пояснення особистої точки доступу

Персональна точка доступу – це функція iOS, яка дозволяє сумісним iPhone обмінюватися даними з іншими пристроями, що поблизу: через Wi-Fi, Bluetooth або USB. Ця функція iPhone 15 Pro, iPhone 11, iPhone 14 Pro Max та інших гаджетів також відома як модем.
Якщо купити iPhone та використовувати як персональну точку доступу до інтернет, він діятиме як бездротовий маршрутизатор для інших пристроїв, передаючи та отримуючи дані. Якщо у вашому тарифному плані є доступні дані, це чудова та більш безпечна альтернатива використанню громадських точок доступу Wi-Fi. Незалежно, чи у вас iPhone S, iPhone 13 Pro Max, iPhone 11 Pro чи, наприклад, iPhone XE.

Вимоги до персональної точки доступу

Використання персональної точки доступу на iPhone можливе на пристроях iPhone з iOS 8 або новішої версії, та iPad з iPadOS 8 та свіжішими ОС. Також на смартфоні має бути тарифний план передачі даних з Personal Hotspot. Більшість телефонних компаній в Україні за замовчуванням включають хот-спот до своїх тарифних планів.
iPhone 14 купити за доступною ціною в Харкові з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу та інші міста, можна в нашому онлайн-магазині.

Як дізнатися, чи підтримує айфон персональну точку доступу?

На своєму Apple iPhone торкніться «Налаштування» та знайдіть меню «Особиста точка доступу» під «Мобільний/стільниковий зв’язок». Якщо така опція є на вашому iPhone XR чи iPhone 12 Pro, отже, ви можете налаштувати персональну точку доступу.

Як увімкнути особисту точку доступу на iPhone X та інших моделях

 1. На головному екрані торкніться «Налаштування».
 2. На екрані налаштувань оберіть «Особиста точка доступу». Активуйте опцію, перетягнувши тумблер.
 3. Запам'ятайте пароль Wi-Fi . Ви використовуватимете його для підключення інших пристроїв до створеної точки доступу.

Якщо під час увімкнення персональної точки доступу на вашому айфоні у вас не ввімкнено Wi-Fi, Bluetooth або і те, і інше, вам буде запропоновано деактивувати їх або використовувати лише USB.

Як дізнатися, скільки пристроїв підключено до вашої особистої точки доступу

Коли до вашої точки доступу phones iPhone підключено інші гаджети, у верхній частині на екрані блокування з’являється синя смуга. Починаючи з iOS 7, вона показує число поруч із значком замка або кнопки блокування, яке означає, скільки пристроїв підключено до телефону.

Зміна імені особистої точки доступу на Apple iPhone

Хочете бачити щось на зразок «iPhone [ваше ім'я]?» Виконайте наступне.

 1. На головному екрані iPhone 15 Pro чи іншого торкніться «Налаштування».
 2. Виберіть «Загальні».
 3. Натисніть «About».
 4. Торкніться x біля поточного імені.
 5. Введіть нове ім'я. Усе, що ви введете, збережеться автоматично.

Поверніться на головний екран, щоб продовжити використовувати свій iPhone під новою назвою. Цей спосіб працює і для iPhone 10, iPhone 12 mini, так і більш ранніх 7 iPhone, 8 iPhone. Звичайно, так само ім’я змінюватиметься в очікуваному iPhone 15. Купить айфон усіх актуальних серій можна на нашому сайті.

Підключення до точки доступу iPhone через USB

Найбільш швидкісним та безпечним вважається «пряме» підключення гаджетів до iPhone (iPhone 8 Plus, iPhone Xs Max, iPhone Special edition 2020 та ін.) за допомогою USB-кабелю. Особливо це зручно у місцях, де працює багато інших мереж Wi-Fi. Для підключення до мережі на вашому Mac-пристрої повинна бути встановлена ​​остання версія iTunes (після запуску Catalina можна обійтися і без цієї програми, оскільки ваш iPhone керуватиметься Finder):

 • підключіть iPhone 14 Plus чи інший до Mac-пристрою за допомогою кабелю USB;
 • після появи попередження з питанням, чи ви довіряєте цьому комп'ютеру. Натисніть на «Довіряю»;
 • тепер виберіть айфон зі списку доступних мереж, який відображатиметься після натискання на логотип Wi-Fi у рядку меню.

Персональна точка доступу використовує дані з вашого тарифного плану iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 6, 7 Plus iPhone, iPhone SE (та новіших моделей). Якщо у вас звичайний тариф, щомісячний обсяг даних швидко вичерпається, особливо, якщо завантажувати об'ємні програми чи транслювати відео. Використовуйте можливості свого тарифного плану ощадливо. Або ж підключіть «інтернет безлім».