Що в коробці?

Комплект поставки Mi Band 4 ні чим не відрізняється від попередника.

Всередині невеликого боксу, який, теж дуже схожий на торішній, ви знайдете:

 • Інструкція - на китайській мові.
 • Платформа для зарядки - як і всі торішні моделі, цей фітнес-браслет теж потрібно виймати з ремінця та встановлювати в гніздо зарядного пристрою, щоб поповнити запас акумулятора. Але відмінності тут є - у Mi Band 4 контакти зарядки знаходяться тепер позаду, біля датчика пульсу й тому пристрій повністю встановлюється в платформу зарядки. Mi Band 3 мав контакти на нижньому торці та в платформу встановлювався однією стороною.
 • Шнур зарядки став довшим і має класичну круглу форму. Він м'який, еластичний та гнеться без заломів.

Дизайн

Зовні новий фітнес-браслет Xiaomi зберіг фірмові риси всіх Mi Band, але відмінності все ж є й вони значні. Варто відзначити, що браслет у нього точно такий же як у третьої версії, а це значить, що, оновлюючись з Mi Band 3 на Mi Band 4, ви сміливо можете використовувати всі куплені раніше аксесуари. Це зручно й ще більше стимулює оновити гаджет. Але що ж одразу кидається в очі, коли ви дивитеся на Xiaomi Mi Band 4?

 • Екран - це основна та головна відмінність від торішньої моделі. Дисплей тут трохи більше, а головне, кольоровий! Сенсорний барвистий дисплей яскравіше, не відблискує на сонці та в цілому виглядає сучасніше. Через додаток Mi Fit можна встановлювати різні циферблати, їх величезна кількість, а не 3, як в попередній моделі.
 • Кнопка взаємодії - відсутня западина на кнопці, тепер вона сенсорна та тактильно не відчутна.
 • Сапфірове скло. Дисплей покриває плоске сапфірове скло, а не пластик, що дає надію на більшу стійкість до подряпин і пошкоджень.
 • Браслет. Ремінець точно такий же, як і раніше. А це означає, що додаткових аксесуарів вже на ринку багато, й якщо у вас був до цього Mi Band 3, то витрачати гроші на нові ремінці з ходу потреби немає, просто переодягніть Mi Smart Band 4 в звичний ремінець та насолоджуйтеся новими функціями.

Функції

Mi Smart Band 4, як і попередник, вміє вимірювати пульс, стежити за вашим сном, активністю, попереджати про довгу бездіяльність та рахувати кроки, повідомляти про вхідний дзвінок або виводити на екран текст повідомлень, показувати погоду та таймер з секундоміром. Але додалися й додаткові можливості, які і роблять цей гаджет по-справжньому розумним.

 

 • Визначає активність - біг, ходьба, велоспорт, а тепер ще й плавання. Причому під час запливу розпізнає стиль, рахує кількість помахів і обчислює відстань, яку ви пропливли.
 • Функція управління музикою - це нова функція, яка дозволяє перемикати треки вперед і назад, ставити на паузу відтворення та регулювати гучність прямо з годин.
 • Гіроскоп – має три осі, саме завдяки йому браслет і розпізнає різні види спорту, а також більш точно фіксує всі дані.
 • Захист від води - до 5 атмосфер, тобто можна пірнати з ним на глибину до 50-ти метрів. Ну і душ приймати теж можна.

А для наочності давайте порівняємо новий і старий браслет в таблиці:

 

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Smart Band 4

Екран, технологія

OLED, сенсорний, монохромний

AMOLED, сенсорний, кольоровий

Розмір дисплея

0,78 дюймів

0,95 дюйма

Розширення

128Х80 точок

120х240 точок

Вага пристрою

20 грам

22 грама

Водо / пило захист

до 50-ти метрів

до 50-ти метрів

Управління музикою

Немає

Є

Режими тренування

·       Біг;

·       Ходьба;

·       Велосипед;

·       Бігова доріжка

·       Біг;

·       Ходьба;

·       Велосипед;

·       Бігова доріжка;

·       Тренажери;

·       Плавання

Циферблати

3 варіанти

Більше 40 кольорових варіантів

Bluetooth

4.2

5.0

Акумулятор

110 mAh

135 mAh

Час автономної роботи

До 20 годин в економному режимі, і до 7 днів з усіма включеними функціями

До 20 годин в економному режимі, і до 7 днів з усіма включеними функціями

Підсумок

Якщо ви до цих пір ставите питанням, чи варто купувати Xiaomi Mi Smart Band 4, то відповідь однозначна - варто. Це вже не просто фітнес-браслет, а повноцінний розумний гаджет. Його варто купити навіть якщо у вас попередня 3-тя модель, а якщо ще більш старша, то це буде просто технологічним проривом!

У нашому інтернет-магазині AVIC.ua ви знайдете не тільки сам розумний фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, але й велику кількість аксесуарів до нього!