Нові функціональні можливості

Пристрій схожий на звичайні ваги підлоги, з однією тільки зовнішньою різницею: вони оснащені висувною ручкою. Начинка і функціонал істотно відрізняються від аналогів. Встановлено 4 датчики, які аналізують вагу, а також 18 електродів для електрокардіограми та виявлення невропатії. Від конкурентних гаджетів Body Scan відрізняється тим, що може вимірювати посегментний склад тіла. Електроди генерують слабкий електричний струм, що йде організмом. На основі швидкості його проходження через тканини робляться висновки про співвідношення м'язів, жиру, кісткової маси та рідини. Терези автоматично розрізняють окремі частини тіла (тулуб, ноги, праву, ліву руки). Це дозволяє відслідковувати стан здоров'я та фізичну форму.

Розумні ваги також надають інформацію про роботу серця:

  • вимірюються частота скорочень та вік судин;
  • покази ЕКГ зберігаються в пам'яті пристрою і знадобляться для подальшого лікарського обстеження. 

Одним девайсом можуть користуватися до 8 осіб. Сканування показує, як вага пов'язана зі здоров'ям серцево-судинної системи. Уточнюється, що ваги не підходять для людей із кардіостимуляторами.

Дані виводяться на РК-дисплей розміром 3,2 дюйми. Гаджет синхронізується з брендовим смарт-годинником Withings, а також працює з Apple HealthKit і Google Fit. Розробники стверджують, що батарея розрахована на щоденне використання протягом року.

Виробник відносить ваги Body Scan до медичних пристроїв. Препарат знаходиться на стадії клінічних досліджень. Очікується, що він надійде у продаж у середині 2022 року – після отримання дозволу від FDA та проходження сертифікації CE.