Як буде називатися новий iPhone 14

Хоча Apple і зазнавала труднощів з продажем версії mini в лінійці айфон 12, у тринадцятому поколінні від неї не відмовилися. Однак на цьому епоха 5,4-дюймових смартфонів закінчилася. Очікують на появу новинки під такими назвами:

  • для звичайного розміру 6,1 дюйма ― iPhone 14 та Pro:
  • для збільшеного ― 6,7 дюйма Plus або Max та Pro Max.

Заміною бюджетної міні-версії послужить, за заявою інсайдера Джона Проссера, більший айфон 14 макс, якого позбавлять деяких професійних функцій, що дозволить знизити ціну. Оскільки шанувальникам смартфонів від Apple припали до душі великі розміри, компанія вирішила зробити їх доступнішими.

Яким буде дизайн iPhone 14

У мережі багато уваги приділяють тому, що смартфон повинен істотно відрізнятися від попередніх версій. Джон Проссер надав відео на каналі Front Page Tech, в якому стверджує, що зовнішній вигляд новинки поєднує особливості айфонів поколінь 12 та 4. На плоских краях обладнують кнопки відключення звуку та його регулювання (можливо округлі).

Очікується, що рамку версії Pro зроблять з титану. Про це стало відомо із звіту інвесторів JP Morgan Chase. Високоякісний метал забезпечить корпусу підвищену міцність, стійкість до подряпин. Інші телефони лінійки залишаться з алюмінієвими боками.

Зміни торкнуться задньої панелі. Хоча на ній, як і раніше, встановлять скло, всі 3 камери будуть розташовані на рівні корпусу, не виступаючи з нього. Це стане можливим завдяки останнім досягненням у технології сенсорів та виробництві об'єктивів. Рендери продемонстрував The Hacker 34 на YouTube.

Головні зміни дизайну торкнуться передньої панелі. У iPhone 14 більше не буде чубчика – у цьому сходяться всі експерти, хоча в іншому їх думки розійшлися.

Інсайдери кажуть, що в новій моделі порт Lightning замінить USB-C, оскільки ЄС хоче стандартизувати всі зарядні пристрої. Така можливість вже передбачена на iPad та MacBook.

Яким буде екран iPhone 14

Оскільки айфон 13 випускається з дисплеєм частотою 120 Гц, багато експертів розповідають про те, що тепер його встановлять на всі нові моделі. На сайті The Elec говориться, що постачальником виступить компанія LG, оскільки Apple не хоче більше залежати у цьому плані від Samsung. За контрактом це має бути LTPO OLED-панелі. Однак згадується також про те, що стандартну версію буде випущено з LTPS-екраном і частотою 60 Гц.

Марк Гурман з Bloomberg заявив, що в смартфоні тепер буде маленький круглий отвір для селфі-камери. Про це писав у Twitter оглядач DylanDKT. Передбачається, що Face ID буде переміщено під екран.

У той же час розробник Джефф Гроссман наполягає на тому, що на передній панелі виявиться виїмка довгастого вигляду. Аналітик Росс Янг висловив припущення, що ідентифікатор особи під дисплей перенесуть пізніше. Про те саме казав Мінґ-Чі Куо. Тому на передній панелі будуть 2 отвори: у вигляді крапки та капсули. Повноекранний Touch ID у цьому поколінні не очікується, незважаючи на припущення, що з'явилися спочатку.

Коли вийде iPhone 14

Як кажуть аналітики, новинка з'явиться не раніше вересня 2022 року. Орієнтовно ціна починатиметься від 800 доларів залежно від характеристик. Окрім зовнішніх змін на неї чекає суттєва модифікація, що стосується:

  • обсягу сховища;
  • бездротових технологій;
  • відсутності слота для SIM-карти;
  • додаткових функцій;
  • системи охолодження та багато іншого.

Всі ці чутки тільки підігрівають азарт шанувальників смартфона, з нетерпінням чекають виходу нової моделі. Що ж, залишається лише трохи часу, щоб переконатися, наскільки вони були близькі до істини.