Дата виходу та характеристики

Про те, що на початку 2022 року світ побачать три адаптери NVIDIA, стало відомо з надійного ресурсу Videocardz. Очікується, що GeForce RTX 3050 буде представлена ​​4 січня. Швидше за все це відбудеться на зборах CES 2022 Executive Keynote. Імовірно, відеокарта отримає потужний чіпсет GA106-150 із 3072 ядрами. Об'єм пам'яті GDDR6 становить 8 ГБ. Фактичний продаж поки що запланований на 27 число січня.

Після анонсу цього заліза варто чекати NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti. Периферія буде обладнана процесором із високою продуктивністю. За неї відповідають 10752 ядер CUDA і обчислювальні кластери в кількості 84. для геймінгу у важкі програми та майнінгу. Її потужності вистачить, щоб вирощувати криптовалюту.

Раніше всіх представлять NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 16 ГБ. Швидше за все, вона побачить світ 17 грудня 2021, а у продаж надійде 11 січня. Характеристики пристрою ідентичні до параметрів моделі на 8 ГБ. Графічний адаптер ідеальний для геймінгу у складні ігри.

Чи варто чекати новинки

Бренд виробляє топове залізо для комп'ютерів, ноутбуків, ферм криптовалюти та іншого обладнання. Сподіваємося, компанія не відкладатиме анонс новинок. Останні відеокарти — тандем потужності та продуктивності. Варто дочекатися представлення та старту продажів. 

Більшість адаптерів цієї компанії становлять серйозну конкуренцію дітищам AMD та інших виробників. Слідкуйте за новинами, щоб не проґавити останню інформацію зі світу комп'ютерних технологій!