Mac Studio: вражаюча продуктивність та функціональність у компактній формі

Настільний Apple Mac 2023 є гібридом Mac mini та Mac Pro з надпотужними чипами продуктивності, безліччю портів та новим дизайном.

Початкова версія Mac Studio оснащена чипом Apple M2 Max із 12-ядерним центральним процесором та 30-ядерним графічним адаптером, а також 16-ядерним нейронним двигуном Media Engine, пропускною здатністю пам’яті 400 ГБ/с і до 64 ГБ Unified Memory. Це той самий чип, який Apple використовувала в 16-дюймовому MacBook Pro. Дорожчу модель за 3999 доларів побудовано на новому чипі M2 Ultra.

Apple Mac Pro з чипом M2 Ultra

M2 Ultra – це, по суті, два M2 Max, з’єднані на одному кристалі та здатні працювати як єдиний чип, який Apple називає архітектурою UltraFusion . Він оснащений 24-ядерним процесором і 60-ядерним графічним адаптером (з можливістю оновлення до 76-ядерного), а також 32-ядерним нейронним механізмом, пропускною здатністю пам’яті 800 ГБ/с та вбудованим «сховищем» до 192 ГБ.

За даними Apple, процесор M2 Ultra на 20% швидший, ніж M1 Ultra, тоді як графічний – на 30%, а Neural Engine – на 40%. Новий кристал підтримує до 22 потоків відео 8K, чого не може зробити жоден ПК у світі.

Виразна естетика Apple та інтерфейси

Виглядаючи як Mac mini преміум, Mac Studio має квадратний 7,7-дюймовий корпус із алюмінію висотою 3,7 дюйма. З унікальною тепловою архітектурою, його створено для тихої роботи. На задній панелі Mac Studio є 4 порти Thunderbolt 4, а також:

  • Ethernet 10 Гбіт;
  • два USB-A;
  • HDMI;
  • 3,5-мм роз’єм.

Спереду Mac Studio має два додаткові порти USB-C і слот для карт SDXC, а Apple Mac Studio M2 Ultra – два Thunderbolt 4 і SDXC.

Що стосується бездротового підключення, ПК Apple має Wi-Fi 6E і підтримує Bluetooth 5.3.

Пам'ять та дисплеї

Базовий Mac 2023 постачається з SSD на 512 ГБ, а Apple Mac Pro M2 Ultra – з SSD на 1 ТБ. Обидві моделі конфігуруються з пам’яттю SSD до 8 ТБ.

Mac Studio чудово поєднується зі студійним дисплеєм Apple – 27-дюймовим з роздільною здатністю 5K і вбудованою камерою 12 Мп, або з дорожчим Pro Display XDR.

Mac 2023 та ігри

Звичайно, ви можете пограти на Mac Studio. Але НЕ в ігри з вражаючою графікою. Серйозним геймерам краще мати спеціальний ігровий ноутбук.

Ви повинні купити Apple Mac Pro і Mac Studio, якщо...

Вам потрібен найкращий Mac на ринку прямо зараз!

Оновлений Mac Studio ідеально підходить для творчих людей, яким потрібна продуктивна машина для редагування фото, відео, роботи з графікою та інших «художніх пригод». Сподобається редакторам, творчим професіоналам, а також любителям. Беріть хороший монітор 4К, підключіться і вперед.

Mac Studio та Apple Mac Pro вже доступні для замовлень на офіційному сайті Apple. Старт продажів у США заплановано на вівторок, 13 червня.

Щоб купити Mac Studio 2023 одними з перших в Україні, оформіть попереднє замовлення на AVIC.UA за телефоном 0-800-307-900.