Стиль: максимум елегантності

Смарт-годинник від Facebook буде виконано у квадратному корпусі. Рамки мінімальні, гаджет виглядає стримано та естетично. Вгорі дисплея передбачено невеликий виріз для передньої камери. Судячи з рендерів, смарт-годинник Meta схожий на дітище Apple. Краї заокруглені, корпус виконаний із нержавіючої сталі. Матеріал зносостійкий та переносить падіння.

Екран майбутнього гаджета великий, але не громіздкий. Завдяки цьому смарт-годинник зручний в експлуатації та стильно виглядає. Bloomberg попереджає, що до дати виходу дизайн може бути іншим. Сподіваємось, розробники зроблять акценти на комфорті користування та стилі.

Дата виходу та характеристики

Якщо вірити попереднім витокам, смарт-годинник отримає дві камери. Один об'єктив буде розташований у верхній частині дисплея, його призначення відеозв'язок. Другу камеру розробники розмістять на задній панелі. Її роздільна здатність складе 1080 пікселів, а використовувати можна буде для запису відео. Ймовірно, камеру обладнано автофокусом для зручності зйомки.

umnye-chasy-meta-rendery-i-slukhi-1

Для використання додаткового об'єктива необхідно від'єднати модуль дисплея від корпусу. В цілому задум цікавий, гаджет зможе виконувати деякі функції телефону. Поки невідомі характеристики основного об'єктива та інші параметри майбутнього смарт-годинника. Точної дати виходу новинки немає, компанія Meta ще не визначилася, можливо, смарт-годинник побачить світ улітку 2022 року. Слідкуйте за новинками зі світу електроніки, щоби не пропустити важливу інформацію!