Смартфон Xiaomi Redmi 9T 4 / 64GB: базовий телефон на будь-який випадок життя

Квадрокамера Redmi 9T - це ключова фішка моделі. Задня частина приладу модуль, що складається з 4 блоків (48 Мп + 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп). Інтелектуальні алгоритми забезпечують відмінну зйомку навіть в умовах поганого освітлення. Фазовий автофокус гарантує чітке зображення при фіксації рухомих об'єктів. Також смартфон Xiaomi Redmi 9T 4 / 64GB виділяється ІІ, здатним підкреслити глибину кольорів.

Смартфон Samsung Galaxy A12 SM-A125F 3 / 32GB: бюджетне пристрій з топової камерою

Гаджет гідно знімає завдяки 48-мегапіксельною основною камері, за характеристиками відповідної модулів з більш дорогих моделей. Смартфон Samsung Galaxy A12 SM-A125F 3 / 32GB дозволяє робити якісні знімки з високою деталізацією як на вулиці, так і в приміщеннях. Як доповнення йдуть 5-мегапіксельна сверхшірокоуголка з оглядом в 123 °, а також макрокамера на 2 Мп. Завдяки датчику глибини можна розмивати задній план, що дозволяє імітувати професійну знімальну техніку. Фронтальна камера на 8 Мп цілком справляється з Селфі і відеодзвінки, вона також вміє розмивати фон.

Смартфон Samsung Galaxy A70 2019 SM-A7050 6 / 128GB: кращий вибір для Селфі

Смартфон Samsung Galaxy A70 2019 SM-A7050 6 / 128GB оснащений трьома потужними модулями:

  • широкоуголка на 8 Мп;
  • модуль для ефекту боке на 5 Мп;
  • основна камера на 32 Мп, яка містить світлочутливі сенсори.

При хорошому освітленні картинка максимально чітка. В умовах напівтемряви деталізація падає, але якість передачі кольору зберігається. Окремо слід виділити підтримку режиму HDR, а також 8-кратний цифровий зум. На особливу увагу заслуговує селфікамера на 32 Мп зі светосильной оптикою f / 2.0, завдяки якій можна знімати фотографії та відео з високою роздільною здатністю.

Смартфон HUAWEI P smart 2021 4 / 128GB: топова камера для нічної зйомки

Основний фотомодуль (48 Мп) об'єднує сусідні пікселі в групи 2х2, що дозволяє домогтися максимальної світлочутливості. Завдяки цьому власники гаджета можуть отримувати якісні знімки на 12 Мп навіть при поганому освітленні. Крім того, смартфон HUAWEI P smart 2 021 4 / 128GB робить відмінні нічні знімки.

Є спеціальний режим, але навіть без задіяння ІІ картинка виходить чіткої і деталізованої. Використання ультрашірокоуголкі з роздільною здатністю 8 Мп і кутом огляду 120 ° дає можливість створювати ефектні панорамні знімки. Також є макрокамера і датчик глибини.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8 / 128GB: 108 Мп для чудовою зйомки

Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8 / 128GB виділяється 108-мегапіксельним основним сенсором Samsung Isocell HM2, здатним об'єднувати 9 пікселів в 1. Доповнює головний модуль шірокоуголка, а також об'єктиви для макрозйомки і вимірювання глибини сцени. плюси:

  • непоганий ІІ;
  • широкий вибір режимів зйомки;
  • швидкий фазовий автофокус;
  • якісні портретні знімки за допомогою селф-камери.

Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6 / 128GB: ідеальний гаджет для творчості

В якості основного модуля використовується об'єктив Sony IMX582 (f / 1.79) на 48 Мп. Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6 / 128GB добре передає деталі і кольори. У широкоугольного сенсора великий огляд (119 °). Додаткові камери призначені для макрозйомки і розмиття фону. Є можливість знімати подвійні відео.

Фотографії повинні бути доступними

Професійні фото- та відеозйомка без тривалого навчання і покупки дорогих пристроїв - це цілком реально. Зараз не тільки флагмани оснащують прокачати модулями і просунутим ІІ, що забезпечує миттєву обробку зображення, домогтися гарної картинки можна і за допомогою бюджетного камерофон. Головне підібрати модель, яка ідеально підійде під ваші потреби.