Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Доступне рішення! Пристрій товщиною 8,2 см долає перешкоди висотою до 2 сантиметрів. Максимальний рівень всмоктування 2200 Па з можливістю встановлення нижчої потужності адаптує роботу до потреб вашого дому та продовжує термін служби батареї.

Mop 2 Lite має 3 програми прибирання: лише підмітання, лише миття або підмітання та миття одночасно. Бічна щітка виштовхує бруд у радіус дії всмоктування. Разом з центральною обертовою прибере в кожному куточку вашого дому. Електронна система клапанів дозує та рівномірно розподіляє воду для очищення засохлого бруду. З нею ви забудете про вологе прибирання зі шваброю!

Контроль прибирання здійснюється з мобільного додатку Xiaomi Home: встановлюйте графіки, регулюйте рівень всмоктування, перевіряйте стан батареї в кілька кліків.

Нарешті, функція автоматичного заряджання робить Mop 2 Lite ідеальним для великих будинків. Щойно рівень заряду акумулятора низький, пилосос робот повертається до зарядної бази, щоб відновити енергію. Опісля продовжить роботу з місця, де зупинився. Подібно працює і робот пилосос Ровента з нашого асортименту.

Робот-пилосос MiJia Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+

Один з найлегших пилососів Xiaomi!

Дизайн пристрою зберіг характерні для бренду класичні лінії. Лазерний датчик встановлено в центрі, а накопичувач пилу вміщує 0,60 л. Mop 2 Pro+ має резервуар для вологого прибирання на 200 мл. Акумулятор 2400 мАг забезпечує години автономності.

Робот пилосос з вологим прибиранням Xiaomi долає перешкоди висотою до 2 см, його всмоктувальна здатність сягає 2500 Па – достатня для збирання не тільки бруду, а й шерсті домашніх тварин. Функція вологого прибирання прибере пил та плями. Водяний фільтр підтримує швабру чистою та контролює кількість води.

Лазерний вимірювач відстані LDS зі сканером 166º визначає найбільш зручний маршрут очищення. А завдяки додатку Xiaomi ви можете вручну керувати Mi Robot: обирати напрямок прибирання, змінювати режими, переглядати статистику усіх сеансів клінінгу.

Пилосос Dreame L10 Pro

Завдяки потужності всмоктування 4000 Па і навігатору LiDAR Dreame Bot L10 Pro поєднує в собі максимальну чистоту та інтелект.

Миючий робот пилосос виявляє перешкоди на відстані до 8 метрів та уникає їх. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про переміщення будь-яких предметів, де робот може застрягти. Крім того, він розраховує висоту проходу під меблями, масштабує перешкоди висотою до 20 міліметрів і визначає сходинки, щоб не впасти з них. Електричний бак для води на 250 мл контролює швидкість виходу води для ідеального миття підлоги.

Xiaomi Dreame Bot L10 Pro створює карту дому після першого використання. В мобільному додатку Mi Home APP ви можете встановити розклад прибирання, позначити ключові зони, створити віртуальні стіни та багато іншого! Крім того, Bot L10 Pro сумісний з помічником Amazon Alexa, тому, якщо у вас є колонка Bluetooth, ви можете віддавати їй голосові команди.

Пилозбірник вміщає 570 мл, а 4 рівні потужності пилососа дозволяють вибрати оптимальний для конкретної точки прибирання. Коли робот виявляє, що переходить від твердої підлоги до килимів, автоматично збільшує потужність всмоктування. Крім того, його колеса та бічна щітка мають щось схоже на систему амортизації автомобілів, щоб завжди знаходитися на ідеальній відстані від підлоги. На цей робот пилосос відгуки в інтернеті дуже хороші.

Робот-пилосос Dreame D10 Plus

Після кожного сеансу прибирання робот D10 Plus автоматично повертається до своєї бази, щоб очистити зібраний пил. Технологія DualBoost акуратно збирає сміття завдяки двом потокам повітря, що водночас блокують запахи.

Інтелектуальна лазерна навігація LiDAR створює карту будинку для уникнення перешкод та кращого прибирання, особливо в місцях, де поруч розташовані меблі.  

В додатку для керування пилососом встановлюються місця та час прибирання. Голосові команди запускають та зупиняють робота, інтегруючись із Google Assistant або Amazon Alexa.

Потужність всмоктування 4000 Па дозволяє глибоко проникати в килими та ретельно очищати тверді поверхні, видаляючи бруд, волосся, шерсть. Інтелектуальна функція виявлення килимка регулює всмоктування до 4000 Па. А щоб контролювати споживання води та вологість миття відповідно до забрудненості підлоги, встановіть один з трьох варіантів об’єму води. Акумулятор 5200 мАг забезпечує до 170 хвилин роботи пилососа без підзарядки.

Робот-пилосос Xiaomi Dreame L10s Ultra

DrameBot L10s Ultra – це ідеальне поєднання надсучасних технологій роботизованого прибирання. Повністю автоматизований робот пилосос миючий видаляє пил та миє підлогове покриття,а також сушить його. Розширена навігаційна система виявляє перешкоди за допомогою штучного інтелекту, та прибирає відповідно до графіку.

Безшумна технологія DualBoost 2.0. L10s Ultra автоматично звільняє пил з робота в 3-літровий мішок за лічені секунди. Лишається відправити на смітник! Роботизована швабра висушується гарячим повітрям, щоб запобігти запахам, цвілі та бактеріям, і лише потім повертається до основи.

Купити робот пилосос Dreame L10s Ultra означає – отримати пристрій:

  • з акумулятором 5200 мАг;
  • надпотужною системою всмоктування 5300 Па;
  • подвійні обертові щітки з тиском 180 об/хв.

Розумна конструкція щітки піднімає дрібні частинки та полегшує збирання волосся, шерсті домашніх тварин. Автоматичний контроль всмоктування дозволяє налаштовувати потужність залежно від поверхні. Резервуар для води об’ємом 2,5 л у підставці дозволяє мити паркет, плитку, ПВХ площею до 200 м².  

Проте головна фішка L10s Ultra – адаптивна 3D-навігація AI. Розумний пилосос використовує RGB-камеру та об’ємне текстуроване освітлення для сканування та створення маршрутів прибирання. До уваги бере не лише перешкоди, а й тип підлоги та самого приміщення (житлове, комерційне, офіс). Керувати роботою пристрою зручно за допомогою голосових команд, а спостерігати віддалено – через додаток Dreamehome.

Розрахуйте бюджет та обирайте, який робот пилосос купити. У вашому домі чи офісі, кожна з запропонованих моделей покаже себе якнайкраще.

Якщо віддаєте перевагу техніці Xiaomi, Вас також зацікавить стаття про новинки Xiaomi, що мають надійти в продаж у 2023 році. Ознайомтесь та, можливо, щось візьмете собі на замітку!