TP-Link TL-WR840N V2

Як і багато продуктів компанії TP-LINK, цей багатофункціональний бездротовий маршрутизатор виконаний у футуристичному дизайні і виготовлений з білого пластику, на якому не видно пилу і відбитків пальців. З боків розташована вентиляція, а на верхній частині корпусу світлові індикатори. Заявлена ​​виробником швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с досягається, і ніяких проблем з підключенням пристроїв не виникає. На відкритій місцевості радіус дії пристрою доходить до 100 метрів, в умовах приміщення – приблизно 2-3 стандартних за площею кімнати.

TP-Link TL-WR840N V2

Є 4 порти для підключення стаціонарних пристроїв, кожен з них досягає швидкості до 100–300 Мбіт/с. Однією з корисних функцій є технологія ССА, яка допомагає автоматично уникнути конфлікту каналів. IP QoS дозволяє рівномірно розподілити потік даних між усіма додатками, завдяки цьому можна обмежити менш потрібні і важливі програми, щоб не перевантажувати мережу. Є підтримка батьківського контролю, який може обмежити доступ до певних небажаних Інтернет-ресурсів. Підключити роутер дуже просто, в комплекті є інструкція, яка допоможе зробити це без проблем.

Mikrotik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

Це двоетапний бездротовий маршрутизатор, який забезпечує роботу в частотних діапазонах 2.4 і 5 ГГц. Стане відмінним рішення для офісу або квартири. Пристрій обладнаний двома антенами, має 5 портів для підключення стаціонарних пристроїв. Також він обладнаний роз'ємом USB 2.0 Type A і підтримує Power over Ethernet.

Серцем пристрою став процесор від компанії Qualcomm Atheros 9558, який разом з оперативною пам'яттю в 128 Mb, забезпечує високу продуктивність. Розставляючи точки доступу в приміщенні, за допомогою цього роутера можна створювати бездротові мережі з роумінгом. MikroTik hAP ac lite, завдяки операційній системі RouterOS з рівнем ліцензії 4, може об'єднувати віддалені офіси в єдину мережу, фільтрувати трафік і створювати HotSpot. З підключенням цього пристрою проблем не виникає.

TP-Link TL-WR841N

Корпус роутера виготовлений з білого пластику. Також варто відзначити, що його антени не змінюються. На верхній частині знаходяться однакові світлові індикатори, що показують стан пристрою. Маршрутизатор оснащений 4 портами LAN, кнопкою ЦЗИ для швидкого налаштування і портом WAN.

Mikrotik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

Пристрій працює в діапазоні 2,4 ГГц з одночасною підтримкою двох просторових потоків. Це означає, що швидкість може досягати 300 Мбіт/с. В цілому можна сказати, що продуктивність роутера з урахуванням швидкості інтерфейсів достатня. Зі своїм завданням – роздавати інтернет на кілька бездротових пристроїв – він справляється добре, тим більше з огляду на його бюджетну вартість.

TP-Link Archer C60

Зовнішній вигляд цього роутера відразу говорить нам про почерк компанії. Корпус виконаний з білого пластику з цікавою фактурою. На ньому розміщені п'ять досить великих незнімних антен, які кріпляться на поворотних шарнірах, що дозволяє міняти їх положення в широких діапазонах. Передбачено безліч вентиляційних отворів в корпусі, але відсутні кріплення для стіни і прогумовані ніжки. На задній стороні корпусу знаходяться 4 роз'єми LAN, один WAN, клавіші включення/вимикання і WPS для швидкого налаштування.

TP-Link Archer C60

Маршрутизатор створює відразу дві бездротові мережі частотою 2,4 і 5 ГГц зі швидкістю підключення до 450 і 867 Мбіт/с. Таким чином, сумарна швидкість передачі даних до 1317 Мбіт/с. Archer C60 обладнаний процесором Qualcomm Atheros QCA9561, 64 Мб вбудованої і 8 Мб постійної пам'яті. Він підтримує всі стандартні типи підключення до мережі Інтернет, також можна створити дві гостьові мережі. Налаштувати пристрій можна за допомогою звичайного веб-інтерфейсу або за допомогою мобільного додатку TP-Link Tether (iOS, Android).

Linksys EA6900

Дизайн цього продукту досить оригінальний і явно відрізняється від розглянутих вище моделей. Корпус виконаний з чорного пластику з логотипом і світловим індикатором на верхній панелі. Крім 4 роз'ємів для дротового підключення пристроїв і одного WAN, є 2 порти USB – 2.0 і 3.0. Оснащений бездротовою технологією 802.11ac, що дозволить відчути всі переваги нової продуктивності. Але він також володіє сумісністю з мережами минулих поколінь. Максимальна швидкість завантаження сягає 1300 Мбіт/с, за умови підключення клієнтів з підтримкою Wireless-AC. При підключенні пристроїв, що підтримують Wireless-N, швидкість буде доходити до 600 Мбіт/с.

 

Використовуючи цей маршрутизатор, можна управляти домашньою мережею віддалено, використовуючи смартфон або планшет. Також він ідеально підходить для перегляду відео в HD через мережу WI-FI, завдяки пропускній здатності Dual-Band, яка допомагає уникнути різних перешкод. Можна встановити батьківський контроль, який обмежить використання небажаних сайтів або встановить час використання інтернету. Для гостей можна призначити інший пароль. Linksys EA6900 формує спрямований сигнал, який оптимізує швидкість передачі даних між роутером і підключеним до нього пристроєм.

Висновки

Дуже сподіваємося, що завдяки нашим списком ви зможете придбати пристрій, який порадує стабільною роботою. 

Головне, що потрібно враховувати при виборі – це індивідуальні параметри приміщення: кількість кімнат, стін і площа. А також потрібно враховувати завдання, які Ви будете ставити перед роутером. Звичайно, найкращим вибором стане дводіапазонний пристрій з наявністю USB-порту. На нашому сайті ви знайдете великий вибір маршрутизаторів, а наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання. Завжди раді вам!