Honor Band 6 Black


Трекер надійшов у продаж навесні 2021 року. Він дозволяє контролювати фізичну активність, отримувати актуальні повідомлення додатків і управляти музичним плеєром завдяки взаємодії зі смартфоном.

Відмінності моделі Honor Band 6:

Екран з олеофобним покриттям. На відміну від попередника, у моделі діагональ збільшилася практично в півтора рази, і тепер 1,4 дюйма. Жіроотталківающее покриття спрощує догляд за склом і довше зберігає свій зовнішній вигляд.
Акумулятор 180 мА · год довше працює в автономному режимі. Його установка стала можливою за рахунок збільшення розміру корпусу.
Пульсоксиметр. Браслет не є медичним приладом, але концентрацію кисню відстежує досить точно.

Гаджет пропонує 10 спортивних режимів, функції підрахунку кроків, ступенів при підйомі, пульсу, моніторинг сну. Міцний пластиковий корпус здатний витримати тиск до 5 атм.


Amazfit Bip S 


Вибір активних людей, які цінують надійність збірки, тривалу роботу без зарядки і лаконічний дизайн. Зовні модель китайського бренду Huami нагадує класичні електронний годинник. Полікарбонатний корпус представлений в трьох кольорах.

На відміну від більшості гаджетів інших компаній, пристрій оснащений трансфлективний рідкокристалічним дисплеєм (діагональ 1,28 дюйма, дозвіл 176 × 176 пікселів). Це не дозволяє порівнювати кольору з AMOLED-пристроями, так як висновки будуть необ'єктивними. Без прив'язки до інших браслетів і смарт-годинах можна стверджувати, що дисплей Amazfit Bip S чітко відображає час і повідомлення, кольору на ньому добре помітні.

Серед функцій гаджета доступні:

 • Світовий годинник.
 • Управління музикою при синхронізації зі смартфоном.
 • Компас, погода.
 • Секундомір, функція зворотного відліку, будильник.

Пристрій підтримує 11 різновидів тренувань. Автоматично визначаються повільна і швидка ходьба, біг і фізичні вправи. Для отримання детальної інформації про конкретну активності запустіть потрібний режим вручну.


Xiaomi Mi Smart Band 6 Black


Цей браслет - один з лідерів серед покупців. Він привертає доступною ціною, надійністю і різноманітністю функцій.

 • Визначення частоти серцевих скорочень, вмісту кисню в крові, рівня стресу.
 • Моніторинг сну (швидка і повільна фази).
 • Відстеження фаз жіночого циклу.
 • Трансляція повідомлень, зняття блокування смартфона.
 • Управління музичним плеєром, затвором камери.
 • Годинники, секундомір, таймер, будильник.
 • Установка цілей для різних видів активностей.

Остання модель пристрою пропонує понад 30 спортивних режимів, з яких автоматично визначається шість. Крім поліпшених характеристик AMOLED-дисплея і пульсоксиметра, до нововведень відноситься магнітна зарядка. Завдяки їй браслет тепер може заряджатися без вилучення капсули з ремінця.


Samsung Galaxy Fit2 


Новинка, на відміну від попередника, має більший розмір дисплея і ємність акумулятора. Дизайн браслета максимально лаконічний, що робить його універсальним рішенням для будь-якого покупця. Управління гаджетом сенсорне, кнопки повністю відсутні.

Пристрою потрібні два додатки - Samsung Galaxy Fit і Samsung Health. Перше представляє собою набір доступних налаштувань, друге відображає інформацію, що цікавить користувача сторону активностей і стану здоров'я. Модель передбачає п'ять спортивних режимів за замовчуванням. При бажанні можна самостійно збільшити кількість активностей до 10, змінюючи різновиди.

Цікавою особливістю трекера є визначення денного сну і ранкового досипання. Завдяки точній фіксації цих складових вдається домогтися повноцінного моніторингу сну незалежно від часу доби.


Garmin Vivofit 4 Black Large


Безперечна перевага цього фітнес-браслета - невелика вага і компактність. При постійному носінні тонкий і легкий гаджет не доставить незручностей, навіть уві сні. Він дозволяє максимально чітко відслідковувати параметри активності і здоров'я:

 • Кількість пройдених кроків, спалених калорій.
 • Пульс.
 • Характеристики сну і стресу.

Трекер розпізнає безліч активностей - від ходьби і бігу до плавання, силових навантажень і йоги. Визначення і запис результатів здійснюється додатком автоматично.

Окремо варто відзначити функцію Body Battery. Вона дозволяє власнику оцінити власні запаси енергії в залежності від часу доби і на основі отриманих даних скласти оптимальний графік.

Вибирайте відповідний фітнес-браслет під свої потреби і бюджет. Кожна з представлених моделей випробувана покупцями і рекомендується до тривалого використання. Зробіть своє життя здоровіше, а тренування - продуктивніше!