Припущення і прогнози

Складні смартфони займають одне з лідируючих місць на ринку. Завдяки гнучкому екрану їх можна використовувати, як планшети, це зручно для гейминга і перегляду фільмів.

Аналітик Мінг-Чі Куо відкрив завісу таємниці. За його прогнозами, iPhone Flip може отримати складаний дисплей QHD + розміром 8 дюймів. Компанія Apple вирішила співпрацювати з корпорацією Samsung. Корейський бренд буде постачати американського виробника дисплеями, схемами і панелями для управління телефоном.

За словами аналітика Мінг-Чі Куо, майбутні новинки отримають дисплеї з дозволом 3200х1800 точок, а співвідношення сторін складе 16: 9. У мережі з'явилися зображення складного гаджета. Судячи по картинках, біля блоку камер буде розташований ще один міні-екран. Об'єктиви схожі на модуль айфона 12.

https://i.ytimg.com/vi/0ZU95ItQV58/maxresdefault.jpg

Коли чекати iPhone Flip

Поки невідомо, як буде називатися смартфон зі складним форм-фактором американського бренду. iPhone Flip - лише припущення. Планується, що до 2023 року Apple представить і відвантажить топові телефони.

Інформації про ціну і точну дату виходу пристроїв поки немає. Слідкуйте за новинами, щоб не втратити важливі деталі останніх подій в світі техніки і електроніки!