Призначення і характеристики системи маршрутизаторів

Система з двох роутерів актуальна в масштабних будівлях. Звичайного маршрутизатора іноді недостатньо для покриття великих будинків технологією Wi-Fi. Китайський бренд вирішив цю проблему, створивши новітню модель маршрутизаторів. Можливості Xiaomi Mesh System AX3000:

  • широкий радіус дії - роутери охоплюють до 370 кв.м;
  • велика кількість підключених пристроїв - можливе одночасне приєднання до 254 одиниць електроніки.

Трендовая система роутерів використовує Wi-Fi 6 і 2x2 MIMO, що забезпечує максимально швидке сполучення із смартфонами, ноутбуками і т.д .


Xiaomi Mesh System AX3000

Що ще цікавого представив китайський бренд

Крім топової системи маршрутизаторів, відбувся анонс проектора. З його допомогою легко створити домашній кінотеатр. На задній панелі пристрою передбачені роз'єми для динаміків або інших стереосистем. Xiaomi Mi Smart Projector 2 виводить зображення розміром 60-120 дюймів. Максимальна роздільна здатність для показу - 1920х1080 пікселів. Проектор працює на основі Android TV та підтримує голосового помічника Google Assistant.

Вартість набору з двох роутерів становить 150 євро, а проектора - 600. Китайський виробник техніки представив топові продукти. Власникам великих будинків і офісів варто доглянути останню модель маршрутизаторів. Система вирішить проблему з покриттям Wi-Fi на масштабній площі. Слідкуйте за новинами і не пропустіть анонси нових топових пристроїв!