Тобто окрім простих запитів про сьогоднішню погоду чи новини, Ви можете:

  • запросити у бота створення зображень за Вашим описом;
  • уточнювати конкретні моменти під час пошуку, ставити додаткові питання в чаті, що дадуть Вам можливість отримати потрібну відповідь;
  • створювати будь-що, починаючи, есе до школи, план тренувань в залу, електронний лист-запрошення чи ще щось. Ви можете отримати ідею від Miсrosoft Bing і зекономити купу часу.

Як працювати з чат-ботом?

Топ порад від компанії Miсrosoft, щодо використання чату Bing:

  1. Ставте питання так, ніби Ви ставите його людині. Тобто пропонуйте боту максимально можливу кількість деталей, уточнень, щоб відповідь була кращою. Також після отримання відповіді, не бійтеся уточнювати, це приведе Вас до ще кращого результату;
  2. Ви можете уточнювати поради щодо спілкування у самого Miсrosoft Bing. Наприклад, запитувати “Які обмеження у тебе є?”, “Чи можеш ти допомогти з..?” і тому подібне;
  3. У разі помилки бота компанія просить користувачів вказувати на це через тех підтримку, щоб вона мала змогу покращувати результати.

Наразі Miсrosoft Bing має вебсайт, а також мобільні застосунки для Андроід та Айфон. Тому Ви можете обрати свій варіант, завантажити його і використовувати на всю потужність.

Чим відрізняється Miсrosoft Bing від Chat Gpt?

Чи не головною відмінністю двох програм є актуальність інформації, якою вони користуються. Новий Бінг може розповідати про події в режимі реального часу, в той момент як Чат обмежений подіями та дослідженнями 2021 року.

Також останній не вказує, звідки взяв інформацію для відповіді. Тому перевірити її практично неможливо.

Також Chat Gpt і Miсrosoft Bing мають певні проблеми при роботі зі статистикою. Незважаючи на те, що ця інформація може бути давно відкрита, обидва сервіси навряд чи дадуть ВАм без помилкову відповідь. 

Обидва чати можуть видавати достатньо образливі фрази, навіть дискримінаційні. Однак Chat Gpt в цьому більш стриманий.

Останньою відмінністю є те, що Бінг не зберігає Ваші діалоги, а от Chat Gpt дає можливість Вам вирішити, потрібна Вам ця розмова чи ні.