Начинка і дизайн

За форм-фактору телефон схожий з моделлю Samsung, але відмінності все ж є. Достовірно відомо, що смартфон Huawei отримає:

  • гнучкий екран з великим вирізом під фронтальний об'єктив;
  • процесор Kirin 9000;
  • модуль з 4 камерами.

Топова розкладачка отримає дисплей, що перевищує розміри екрана в моделі Galaxy Z Flip 4. Процесор Kirin 9000 - однокристальна система, остання розробка бренду. 5-нанометрового чіпсета буде досить для гейминга і виконання складних завдань.

За якість фотографій відповідає модуль з 4 датчиками. Galaxy Z Flip 4 отримала здвоєний об'єктив, ймовірно, новинка бренду Huawei буде створювати більш якісні кадри.

Mate V

Що ще відомо про Mate V

Очікується, що це не єдиний смартфон, який буде представлений. Можливо, відбудеться анонс Huawei Mate Xs - пристрої з великим і гнучким дисплеєм. Нещодавно в мережі з'явилися зображення майбутньої моделі Mate V, адже напередодні в мережу потрапили картинки з заявки на патент.

5-нанометровий чіпсет повинен бути максимально продуктивною і енергоефективним. Kirin 9000 отримає не тільки Huawei Mate V, він встановлений в моделях X2, P50 і Mate 40.

Китайський бренд заінтригував цільову аудиторію, адже інша інформація про смарте поки невідома. Сподіваємося, що завіса таємниці скоро відкриється, і ми побачимо топовий флагманський телефон з унікальним форм-фактором. Слідкуйте за новинами в світі електроніки, щоб не пропустити дату виходу і нові дані про Huawei Mate V.