Андроїд приставки: вибирайте 64-розрядний процесор
Сучасні користувачі все більше вимагають розважальних характеристик телевізійних приставок. Тож пристрої мають бути потужними, щоб «потягнути» важкі додатки. Краще, щоб приставка смарт тіві мала чотирьох- або восьмиядерний процесор, від 2 ГБ до 4 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ, 32 ГБ (або більше) внутрішнього накопичувача.
Швидкісна флеш-пам’ять eMMC
Флеш-пам'ять визначає плавність роботи системи TV box. Більшість сучасних приставок для телевізора мають пам'ять NAND або eMMC. Але якщо швидкість зчитування NAND лише 8-15 МБ/с, то показник eMMC зазвичай перевищує 23 МБ/с. Отже, смарт приставки, що використовують eMMC, швидше завантажують дані та мають більшу швидкість запуску APP. Працює така смарт приставка для ТВ значно плавніше.
Андроїдна приставка: вихідний інтерфейс
При покупці смарт ТВ приставки варто керуватися двома принципами щодо інтерфейсу. Чи має ваш телевізор порти HDMI або триколірний інтерфейс AV. Краще купити тв приставку з різними інтерфейсами – на випадок підключень до інших TV та периферії.
Більшість сучасних користувачів обирають HDMI, хороший варіант – приставка смарт тв Xiaomi. Цього достатньо, щоб отримати якісне зображення та звук. Для ентузіастів кіно та телебачення, крім інтерфейсу HDMI, є важливими волоконно-оптичні та коаксіальні кабелі, тому потрібно розглядати HDMI 2.0. Висока пропускна здатність 18 Гбіт/с передає зображення Blu-ray надвисокої чіткості, зокрема, 4K 60Hz і 4K HDR.
Підтримка 4K HDR з TrueHD і DTSHDMA
Сучасні тв приставки все частіше підтримують функції локального декодування. Найпопулярнішим форматом відео є 4K HDR. Широкий динамічний діапазон відображає деталізовану картинку, а технології TrueHD і DTSHDMA трансформують сигнал для отримання каналів об’ємного звучання до 7.1.
Підтримка 8K
Дводіапазонний Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц, а також підтримка 4K – це, звичайно, добре. Але не надто переймайтеся цими параметрами: більшість телевізорів і потокових сервісів, доступних в Україні, не підтримують роздільну здатність вище 4K. А, отже, якщо купити приставку смарт тв, ви аж ніяк не побачите «обіцяні» пікселі. А лише переплатите за медіаплеєр.
На завершення….
До вищезазначених пунктів додамо такі поради:
- краще купити приставку смарт тв, орієнтуючись не на ціну, а на наявність потрібних опцій;
- якою б «прокачаною» не була smart tv приставка, вона не зрівняється з ігровою консоллю. Якщо з 2D-іграми проблем не траплятиметься, то у випадку 3D все ще матимуть місце незначні затримки;
- не кожна смарт приставка для телевізора підтримує інсталяцію програм. Важливо, щоб така можливість була. Інакше тіві бокс буде складно використовувати на повну.
Загалом, смарт приставки до телевізора надійні та прості у використанні, хоча в них і можуть виникнути проблеми з Netflix або Amazon Prime. Якщо ви не любите «бруднити руки» сторонніми інсталяціями чи зміною конфігурації, радимо купить смарт приставку для ТВ з асортименту AVIC.UA. За нашою думкою, кращий та доступний тв бокс у 2023 році – це:
- смарт тв приставка Xiaomi Mi Box 4K 2nd Gen (4K Ultra HD з підтримкою Dolby Vision та HDR10+);
- тв приставка андроїд Xiaomi Mi TV Stick 4K (пристрій Android TV 9.0 з 2 ГБ ОЗУ та інтелектуальним управлінням);
- приставка для телевізора Apple TV 4K 2022 Wi-Fi + Ethernet 128 GB (Dolby Atmos, HDR, налаштуванням колірного балансу за допомогою iPhone, підтримкою Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade та спільного керування).
Якщо купити смарт приставку для ТВ, ви буквально не впізнаєте свій телевізор! Сотні додатків, десятки тисяч мультимедіа файлів – все це стане доступним на одному пристрої. Саме те, що треба для хорошого відпочинку.
Обирайте найкращу смарт ТВ приставку серед запропонованих варіантів, або іншу за доступою ціною на нашому сайті.