Adobe Photoshop CC

Програма вважається універсальною серед дизайнерів. переваги:

 • панель інструментів для веб-дизайну, малювання і типографіки;
 • приємний інтерфейс, з ним легко розібратися;
 • синхронізовані бібліотеки;
 • різноманітні матеріали для створення будь-яких дизайнів.

Adobe Photoshop CC

Існує кілька версій програми. Сама функціональна - з оновленням 2020 року. У програмі можна створювати деформацію об'єктів з природними переходами. Це актуально для професійної обробки фотографій. Вартість програми складає від $ 211,58.

Adobe Illustrator CC

ПО від розробника попереднього забезпечення. Відмінність між цими програмами - друга більш орієнтована на векторну графіку.

Adobe Illustrator CC

В оновленні 2020 року поліпшені інструменти для роботи зі шрифтами і відображенням тіней. У додатку легко створювати векторні малюнки в масштабі від поштової марки до банерів. Можливості Adobe Illustrator CC:

 • Puppet Warp - спосіб перетворення окремих елементів зображення;
 • Free Transform - всі види трансформування виконуються як одна операція;
 • Touch Type - управління параметрами букв;
  широкий набір інструментів для векторної графіки.

Adobe Illustrator CC сумісний з Windows і MacOS. Придбати програму можна в колекції Creative Cloud. При щорічній оплаті вартість в місяць - від $ 20,99, при одноразовій покупці - від $ 31,49.<

CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW - це не одне додаток, а збірка корисного ПО для дизайнерів. Пакет включає:

 • Photo-Paint. Це програма для обробки фотографій. З її допомогою можна ретушувати, накладати тіні і покращувати якість зображень. Photo-Paint не володіє таким функціоналом, як Adobe Photoshop CC, але його інструментів досить для базової обробки фотографій.
 • AfterShot. Призначення таке ж, як у Photo-Paint. Особливість AfterShot - можливість обробляти файли RAW.
 • PowerTRACE. Додаток для перетворення растрових зображень в векторні. PowerTRACE дозволяє обробляти графічний контент в точковому форматі.
 • FontManager. Призначений для роботи з текстовою частиною зображення. Можна додавати і використовувати різні стилі.
  CorelDRAW. Це не тільки збірник програм, але і забезпечення для створення презентацій. Ідеальний для багатосторінкових проектів.

CorelDRAW Graphics Suite

Ціна CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise License становить $ 887. З одного боку, здається завищеною, а з іншого - професійний дизайнер отримує весь необхідний спектр програм. Для правильної роботи ПО потрібно потужне залізо. Дизайнери використовують MacBook Pro і інші комп'ютери з високою продуктивністю.

Sketch

Вузькоспеціалізована програма. Це хороший помічник для веб-дизайнерів. Інструмент «заточений» під розробку іконок, значків і графіки в додатках і на сайтах. Нюанс програми в тому, що він не сумісний з Windows. Використовувати Sketch можна на iPad, iPhone і інших пристроях Apple. Призначення програми - створення інтерфейсів для користувачів.

Sketch

Використовувати Sketch можна для комплексного оформлення сайтів. Професійні дизайнери цінують ПО за широкий функціонал. Ціна додатки для двох різних пристроїв - $ 89 в рік.

Xara Designer Pro X

Це ПО для моделювання і комплексного проектування. Програму використовують не тільки дизайнери, але й архітектори. Гідність - можна запускати не тільки на потужних ПК, але і на ноутбуках.

Xara Designer Pro X

Один інструмент дозволяє обробляти фотографії, ілюстрації, вирішувати завдання графічного дизайну і desktop publishing. Скорочена версія доступна за $ 99,94, а повна - за $ 299.

Яку програму вибрати

Орієнтуйтеся на специфіку роботи. Для обробки зображень різного формату використовуйте комплексні інструменти. Враховуйте сумісність програми і операційної системи пристрою. Деякі додатки для Windows можна запустити на Mac за допомогою спеціального програмного забезпечення. Спирайтеся на бюджет і функціонал програм. Вдалого вибору!