Що ви відповісте, якщо ми скажемо, що художнику в XXI столітті кисті і холст носити з собою не обов’язково? Розвиток технологій подарував можливість відкласти Скетчбук і почати малювати прямо в своїх гаджетах. Сьогодні ми розповімо про кращі платні і безкоштовні графічні додатки для iPad Pro.

Procreate

Вартість в App Store: 4.99 $

 

Одним з найпопулярніших софтів для малювання на Айпад Про вважається саме ця програма. Додаток потрапив у список "Найнеобхідніше", а також став лауреатом премії Apple Design Awards.

Procreate - багатофункціональний компонент для створення ілюстрацій і скетчів. Софт містить набір інструментів як для професійних, так і для початківців художників. А завдяки універсальності платформи малювати можна де завгодно. Для цього необхідно мати iPad Pro і Apple Pencil.

Програма працює на базі 64-бітного движка Silica M. Procreate передає 64-бітові кольори, 136 якісно зроблених кистей, полотно високої розподільної здатності, просунуту систему слоїв багато іншого. Величезним плюсом Procreate стало те, що при такому великому функціоналі інтерфейс програми цілком простий і зрозумілий навіть для новачка.

Inspire Pro

Вартість в App Store: 24,13 $

 

Незважаючи на те, що програма має простий інтерфейс, вона відмінно підійде для користувачів з різним рівнем досвіду малювання.

Робоче поле Inspire Pro стилізоване під справжній холст. Розробники додали в софт не тільки набори кістей: сухих і мокрих, але і воскові, графітові олівці, маркери, вугілля, олійна фарба.

Особливістю програми є те, що відкотити свої дії користувач зможе на 1000 кроків назад. 

Ще однією плюшкою, яку розробники додали в програму, є можливість встановити плагін для iMassage і листуватися текстових повідомлень, а скетчами.

Create

Вартість в App Store: безкоштовно, доступні вбудовані покупки

 

Додаток підходить професійним дизайнерам. Софт дозволяє прив'язати всі свої роботи не певного девайсу, а до віртуального сховища.

Функціонал Сreate дозволяє створювати дизайн фігурок, іконок, редагувати текст і друкарню. Також в додатку можна змінювати, збільшувати, повертати або вирівнювати об'єкти по сітці.

Create дозволяє працювати як з векторною, так і з растровою графікою. Інтерфейс програми дуже простий і не вимагає багато часу для вивчення.

 

PicsArt Color Paint

Вартість в App Store: безкоштовно.

 

 

Додаток підійде як досвідченим художникам, так і новачкам. Його інтерфейс просто і інтуїтивно зрозумілий. У функціонал PicsArt Color Paint можна знайти:

  • повністю настроюється набір кистей;
  • палітра кольорів;
  • текстурна заливка;
  • повноцінна робота з слоями.

За допомогою цієї програми користувачі можуть домалювати різні елементи собі на селфі, розфарбувати нариси будь-якої складності.

Autodesk SketchBook

Вартість в App Store: безкоштовно, є вбудовані покупки

 

Софт призначений для фахівців як для новачків, так і для профі в дизайні, ілюстраціях, художників. Над додатком працювали спеціалісти автоматизованого проектування.

Інтерфейс Autodesk SketchBook мінімалістичний, тому він не відволікає користувачів від роботи. У додатку набір кистей налічує 170 зразків. Всі вони мають додаткові індивідуальні налаштування. Сам софт оптимізований для ефективного використання продуктивності.

Adobe Illustrator Draw

Вартість в App Store: безкоштовно + вбудовані покупки

 

Adobe Illustrator Draw - це професійний софт для мобільних пристроїв, розраховане на роботу з векторною графікою. Додаток пропонує повний набір можливостей, необхідних ілюстраторам зі стажем.

Професійний інструмент екосистеми Creative Cloud, який можна буде використовувати в інших програмах компанії Adobe не тільки на iPad, але і на Mac.