На цей момент компанія вже випустила 4 покоління своїх рідерів.

 • 2007 рік – Kindle 1;
 • 2009 рік – Kindle 2;
 • 2010 рік – Kindle 3 Wi-Fi, Kindle 3 3G;
 • 2011 рік – Kindle 4, Kindle Touch, Kindle Touch 3G.

І ось перед нам новітній пристрій – Amazon Kindle 4 Wi-Fi

Перше, що відразу хочеться відзначити, – це те, що Kindle 4 є, мабуть, одним із самих компактних у класі 6-ти дюймових електронних книг. Компактнішим стало все: сама книга, в порівнянні з попередньою версією, виявилася без клавіатури, яка при завданнях читання і не потрібна. Навіть упаковка книги мінімізована для зменшення транспортних витрат. І головне, що обрадує покупців, – мінімізована ціна книги. В стандартному виконанні в нашому інтернет-магазині Amazon Kindle 4 Wi-Fi коштує всього 784 грн, Amazon Kindle Touch – 997 грн, і Amazon Kindle Touch 3G – 1499 грн.

Комплект поставки Amazon Kindle 4

Про мінімізацію у всьому ми говорили в попередньому абзаці. Нажаль, вона не оминула й цю графу. У комплект поставки входить:

 • компактна коробка, виконана з переробленого картону;
 • електронна книга;
 • кабель micro USB–USB довжиною 1,8 метра.

Коротка інструкція з експлуатації

Мабуть це і є той мінімум, який потрібен для роботи з книгою. Може не вистачити лише адаптера живлення, хоча з огляду на той фактор, що книга працює до 2 місяців, можна використовувати порт USB комп'ютера. Що стосується обкладинки, тут є вибір. Нажаль оригінальні обкладинки за ціною не зовсім відповідають реальності, і наша компанія поки їх не поставляє, ви можете придбати у нас кілька варіантів обкладинок,

 • обкладинка Amazon Kindle 4 шкіряна, чорна – 150 грн;
 • обкладинка Amazon Kindle 4 шкіряна, червона – 150 грн;
 • обкладинка Amazon Kindle 4 шкіряна, коричнева – 150 грн.

Ці обкладинки виконані з якісного шкірозамінника, і є оптимальними по співвідношенню ціна-якість. Вони цілком допоможуть захистити ваш Amazon Kindle 4 від попадання пилу і вологи, при цьому мінімально збільшать її габарити.

Дизайн Amazon Kindle 4

Передня панель книги зроблена з гладкого темно-сріблястого пластика, на якому не залишаються відбитки пальців. Все кнопки управління розташовані в нижній частині пристрою. Управління досить зручно здійснюється за допомогою квадратного джойстика, який виконаний дуже якісно, ​​так що не варто боятися того, що з часом він може зламатися, як це часто буває в мобільних телефонах.

З боків книги розташовані кнопки перегортання сторінок, так що тим, хто звик до амазонів попередніх поколінь, буде достатньо просто звикнути до Amazon Kindle 4.

Задня панель книги виконана з шорсткого пластика, що може врятувати ваш рідер від випадкового вислизання.

Товщина пристрою залишилася та сама – 8.6 мм, при цьому вага пристрою помітно зменшилася, що різко помітно, коли ви берете Kindle вперше.

Інтерфейс Amazon Kindle 4

Загалом все меню у нового Kindle залишилося тим самим, що й у більш старшого побратима. Хоча перше, що хочеться відзначити, – це швидкість роботи, перемикання всіх меню, швидкість ходу курсору по екрану – вони просто неперевершені! Це забезпечено новим, більш швидким процесором з частотою 800 Mhz. Так, саме 800, до недавнього часу ніхто й не подумав би ставити такий процесор в рідер. І, треба сказати, Amazon зробили це дуже виправдано. Особливо швидкість роботи важлива у версії Amazon Kindle Touch, тому як в порівнянні з іншими сенсорними рідерами Kindle Touch працює на порядок вище, і звичайного «гальмування» просто немає, але до Touch ми ще повернемося.

Як завжди зручно і легко можна поміняти розмір, шрифт і положення тексту. Легко доступні сервіси Амазон. Загалом можна сказати, що інтерфейс книги продуманий до дрібниць.

Технічні особливості Amazon Kindle 4

Новий Amazon з технічної точки зору оновився тільки в швидкості роботи завдяки новому процесору з частотою 800 Mhz, а в загальному це той самий, всіма улюблений Amazon Kindle 3 (Kindle Keyboard), тільки в новому легкому і компактному корпусі.

Дисплей, як завжди, E-INK PEARL найвищої якості, дає відчуття читання з реальної книги.

Книга підтримує звичайні для Kindle формати: AZW, MOBI, PRC, PDF, TXT, HTML, DOC і файли малюнків.

Книги легко завантажуються за допомогою комп'ютера через кабель або через онлайн-вітрину Amazon. Ємність доступна для запису 1,35 ГБ, чого вистачає для зберігання всієї бібліотеки.

Як і в попередніх версіях є модуль Wi-Fi, за рахунок якого легко використовувати вбудований браузер.

Підсумки

Amazon Kindle 4 – це наймасовіший рідер. Оптимальний набір функцій, при цьому практично ідеальна якість пристрою роблять його найбільш конкурентним сьогодні. Легкість у використанні, невелика вага і приваблива ціна роблять його №1 серед електронних книг. Версія Amazon Kindle Touch додає лінійці модель з сенсорним управлінням.

Інтернет-магазин AVIC – рекомендує електронні книги Amazon Kindle.

Купити Amazon Kindle ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину:

 • Amazon Kindle 4 Wi-Fi – 784 грн;
 • Amazon Kindle Touch – 997 грн;
 • Amazon Kindle Touch 3G – 1499 грн.