iPadOS 17: оновлений екран блокування

Екран підтримує налаштування, за допомогою яких користувачі можуть вибирати нові шпалери, кольори та шрифти. Спеціалізовані для iPad шпалери адаптуються під розмір екрана, користувачі також зможуть використовувати власні фото з ефектами руху для Live Photos,або створювати шпалери з емодзі.

Якщо iPad купить з iPadOS 17, на екран блокування стане можливо додавати віджети «Дім», «Годинник», «Здоров’я», «Календар», «Акумулятори», «Нотатки», «Новини», «Сон», «Гаманець», «Погода». Їх створено таким чином, щоб зливатися з шпалерами, та не відволікали увагу користувача.

Віджети iPadOS 17

«Яблучний» планшет з iPadOS 17 підтримуватиме Live Activities, тож результати спортивних змагань, доставка їжі тощо відображатимуться на екрані блокування та відстежуватимуться онлайн. Не важливо, ви вирішили купити iPad 9 чи користуєтесь більш іншою моделлю.

Apple також переробила віджети на головному екрані та в Today Center. Більш інтерактивні, їх можна використовувати, щоб відтворити пісню чи, наприклад,  робити нагадування без необхідності відкривати програму. Інтерактивні віджети доступні на головному екрані та на екрані блокування.

Редагування PDF-файлів на iPad та iPad Pro відбувається швидше, за рахунок використання машинного навчання (автозаповлення імен, адрес, електронних листів з програми «Контакти»). Відскановані документи та PDF-файли також можна буде позначати безпосередньо в нотатці. iPad купити Київ за вигідною ціною можна на AVIC.UA

iPadOS 17 Health

Додаток Health тепер доступний на iPad mini, Air 4 iPad, iPad Air 4, iPad Air 2 та інших моделях. Дизайн оптимізовано для більшого екрана з новим виглядом «Вибраного». Бічна панель дозволяє легко знайти потрібне, а дані про здоров’я синхронізуються з iPad за допомогою iCloud. Нові функції психічного здоров’я, такі як відстеження настрою, також доступні на iPad.

Оновлений Stage Manager дозволяє користувачам iPad мати більше варіантів розташування та розміру вікон для покращеної багатозадачності. На зовнішньому дисплеї Stage Manager також підтримує вбудовані камери.

Додаток Freeform тепер містить нові інструменти для малювання, підтримку наведення та нахилу Apple Pencil, прив’язку до фігури, лінії з’єднання та форми для об’єктів, а також посібник для співавторів.

У iPadOS 17 з’явиться й низка інших функцій, зокрема зміни в Siri, Safari, Spotlight, AirPlay, а також у конфіденційності та безпеці. Купить iPad Pro з новою ОС можна буде вже восени.

Чи буде мій iPad працювати з iPadOS 17?

Зверніть увагу на сумісність. iPadOS 17 підтримуватиме роботу:

  • Pro iPad (2-го покоління та новіших);
  • iPad Air (3-го покоління та новіших);
  • iPad (6-го покоління та новіших);
  • iPad mini (5-го покоління та новіших)

І, навпаки, не працюватиме на iPad 5-го покоління та iPad Pro 1. Якщо у вас один з цих пристроїв, варто задуматись про те, щоб купити iPad з більш свіжих серій.