Зовнішній вигляд

Дизайн оновленої версії робота-пилососа від Ксіаомі практично не відрізняється від пристроїв попереднього покоління. Став вже класикою круглий корпус, виготовлений з міцного пластику. Гаджет випускається в трьох кольорах: чорному, білому та сірому.

На верхній панелі є кнопки управління, нижня частина обладнана новою силіконовою щіткою. Завдяки їй, забезпечується висока якість прибирання уздовж стін і по кутах.

Також у верхній частині корпусу встановлений модуль з датчиком, який здійснює управління пристроєм. Внизу розташований контейнер з водою для вологого прибирання. Туди можна залити як чисту воду, так і додати миючий засіб.

Навігація

Система позиціонування пилососа RoboRock S6 працює під управлінням лазерного картування нового покоління. Це значно підвищує можливості пристрою, й робить його роботу в приміщенні більш ефективною.

Програма планування маршрутів Rock Navigation в комплексі з системою Map Management 3.0 стала більш розумною. Тепер користувач може розділяти прибирання на зони, вибудовувати віртуальні стіни. Робот-пилосос Xiaomi може запам'ятати до трьох різних планів приміщень, що значно заощадить ваш час на утримання приміщень у чистоті. Всі ці інновації та покращення дозволили виробникові підвищити ефективність прибирання на 20% в порівнянні з попередніми моделями.

Мінімальний рівень шуму

Проблема шуму, яка так чи інакше присутня в інших автоматичних пилососах, майже повністю вирішена в новому гаджеті від Ксіомі. При цьому зниження шуму ніяк не вплинуло на потужність пристрою. Розробники переробили всі модулі пилососа, які видавали підвищений шум. Також з'явився режим «килим», коли при виявленні килима потужність всмоктування автоматично підвищується.

Доопрацьована конструкція редуктора та поліпшена шумоізоляція двигуна, що дозволяє говорити про серйозне зниження рівня шуму до 50% без втрати сили всмоктування.

Автономність роботи

Робот-пилосос оснащений ємнісним акумулятором на 5200 мАч. Він забезпечує автономність роботи на одному заряді до трьох годин. Гаджет самостійно долає перешкоди й пороги до 2 сантиметрів і може управлятися за допомогою голосових команд.

Оновлення та поліпшення

Модернізована модель пилососа має ряд поліпшень, вивчивши які ви точно захочете купити Xiaomi RoboRock Vacuum Cleaner S6:

  • додана розбірна щітка, яка відмінно прибирає та легко очищається від довгого волосся та вовни;
  • для вологого прибирання використовуються одноразові швабри, вбирають вологу (10 штук в комплекті);
  • дві функції подачі води: для щоденного прибирання подається невелика кількість рідини, а для усунення сильних забруднень активується режим підвищеної подачі води;
  • до трьох годин без підзарядки;
  • подолання порогів висотою до 20 мм.

Висновки

Оновлена ​​модель інтелектуального робота-пилососа відмінно зарекомендувала себе та показує відмінну продуктивність в приміщеннях різної площі. Знижений рівень шуму та підвищена продуктивність роблять робот-пилосос Ксіаомі РобоРок С6 одним з кращих гаджетів для домашнього прибирання на сьогоднішній день.