Wear OS: переваги і недоліки

Операційна система від Google використовується в гаджетах різних виробників.

Wear OS

Вона популярна завдяки широким можливостям. Володар смарт-годин Samsung на новітній платформі отримає:

 • Управління сповіщеннями. Операційна система Wear OS сумісна з Android, гаджет синхронізується з телефоном. На дисплеї годин відображаються всі повідомлення, наприклад, будильник, нагадування, повідомлення. Це дозволяє переглядати оповіщення на екрані наручного аксесуара, що економить час.
 • Голосове керування. Функція «Ok, Google» працює не тільки на телефоні. За допомогою Samsung Galaxy Watch 4 Classic і Watch 4 можна користуватися голосовим управлінням. Крім пошуку інформації в інтернеті, смарт-годинник виконують нескладні операції. Наприклад, встановлюють будильник або записують замітки. Розумні гаджети дозволяють мобільно виконувати стандартні операції.
 • Додаткові функції для фітнесу. Годинники корейського бренду - гарне рішення для тих, хто веде активний спосіб життя і займається спортом. Гаджети виконують функції фітнес-трекерів.

З недоліків ОС компанії Google можна виділити:

 1. використання деяких можливостей тільки при підключенні до мобільного інтернету або Wi-Fi;
 2. іноді прослизає некоректне розпізнавання голосових команд.

За допомогою смарт-годин можна слухати музику, змінювати яскравість дисплея і дивитися інформацію про пристрій. Особливість Wear OS - використання двох платіжних систем. Користувачеві доступні Google Pay і Samsung Pay. Функція NFC дозволяє платити безконтактно.

Дизайн і дисплей смарт-годин

Компанія Samsung вирішила не відхилятися від зовнішнього вигляду попередньої моделі. Новітні смарт-годинник отримали стильні і лаконічні корпуси. У моделі Classic він виконаний з нержавіючої сталі, а в Watch 4 - з алюмінію.

Galaxy Watch 4

Обидва варіанти корейського бренду володіють захистом від попадання вологи і пилу за стандартом IP68. Кольори смарт-годин - чорний і сріблястий. В обох варіантах Super AMOLED дисплей. Завдяки такій збірці екран яскравий і добре читається навіть в сонячний день.

Новий датчик: функції і можливості

Останній смарт-годинник виробника Samsung отримали BioActive Sensor. Датчик об'єднує всі вимірювальні прилади, що стосуються здоров'я. Завдяки цій функції можна виконувати біоімпедансний аналіз тіла. Особливість сенсора в цих смарт-годинах - вимірювання артеріального тиску. Така функція вперше застосовується в наручних гаджетах. <Годинник показує основні показники здоров'я, наприклад:

 • масу м'язів скелета;
 • кількість у відсотках води і жиру в організмі;
 • швидкість метаболізму.
  • Дані важливі для людей, які ретельно стежать за станом організму.

Технічні характеристики останніх моделей

Основні параметри при виборі смарт-годин - продуктивність, автономність і простота експлуатації. Wear OS володіє приємним інтерфейсом, годинник легкі в розумінні та управлінні. Робота акумулятора:

 • Galaxy Watch 4: з діаметром дисплея 40 мм - 247 мАг, 44 мм - 361 мАг;
 • Galaxy Watch 4 Classic: екран 42 мм - 247 мАг, 46 мм - 361 мАг.

Автономність пристроїв досягає 40 годин. Непогані показники роботи без додаткової зарядки. За яскраву графіку і високу продуктивність відповідають Exynos W920 з двома ядрами Cortex-A55 і GPU Mali-G68.

Відмінність двох моделей

Samsung Galaxy Watch 4 і годинник Classic мають різні розмірами і кольоровою гамою. Другі трохи важче. Обидві моделі запропоновані в чорному і сріблястому тонах. Watch 4 є у відтінку рожеве золото, а Watch 4 Classic - в зеленому.

Galaxy Watch4

За функціоналом і можливостями смарт-годинник корейського бренду ідентичні. При виборі спирайтеся на зовнішній вигляд гаджетів і розміри. Останній параметр важливий для комфорту під час носіння. Вдалого вибору!