Дизайн

Корпус Lenovo ThinkPad Yoga 12 S1 має матове покриття із soft-touch, дисплей встановлюється під різними кутами (від 0 до 360 градусів), а завдяки цинковим петлям виключаються люфти. Турбуватися про недовговічність не варто, так як всі продукти Леново проходять жорсткі випробування і тести. ПК відповідає технічним вимогам Системи стандартів міністерства оборони США. Вони призначені для перевірки пристрою на довговічність, надійність і міцність. Включають такі тести: вологість (91–98%), низька і висока температура (–20 градусів протягом 72 годин і 30–60 градусів – 7 днів), сильна вібрація (під час включення/вимикання), механічні удари (понад 18 раз), робота на великій висоті (4,5 метра) і різка зміна температур (від –20 до +60 протягом 6 годин). Також варто сказати, що шарніри витримують до 30 тис. відкриттів/закривань.

Під час використання функції "планшет" клавіатура блокується автоматично і входить всередину, а тачпад можна відключити програмно. Також в нижній частині захований магніт, що дає додаткову (разом з петлями) фіксацію, і при роботі з сенсором складається враження, що це монолітний планшет.

Екран

Діагональ розміром в 12,5 дюймів (або 31,8 см), роздільна здатність Full HD (1920х1080 пікселів), рідкокристалічна технологія IPS з широкими кутами огляду. Одна з головних рис скляного сенсора (із захистом Gorilla Glass) – це наявність матового покриття, так як більшість схожих моделей оснащена глянцевою поверхнею. Підтримує 10-ти пальцевий дотик і використання стилуса, який знаходиться в корпусі. Яскравість екрану дорівнює 352 кд/м2, коефіцієнт контрастності – 816:1, а гамма екрану – 2,4. Цих значень цілком достатньо для роботи в текстових редакторах та інтернеті.

Пристрої введення

Клавіатура острівного типу AccuType має функцію "Lift'n'Lock" – це автоматичне відключення і блокування клавіш, коли дисплей повертають під кутом 270 градусів. Розмір клавіш 15*15 мм, натискання чітке навіть з урахуванням невеликої глибини. Присутнє світлодіодне підсвічування двох рівнів, яке регулюється за допомогою клавіатурного поєднання Fn+Пропуск.

В наявності є всі можливі методи роботи з курсором: тачпад з трьома спеціальними кнопками, сенсорний екран і TrackPoint.

Стилус Wacom має тонкий кінчик, завдяки йому можна буде зручно як малювати, так і робити рукописні замітки. Він вийшов досить компактний і може розпізнавати до 100 ступенів натискання.

Продуктивність

На борту двоядерний Intel Core i7-5600U (2,6-3,2 ГГц) з інтегрованою Intel HD Graphics 5500, що дає можливість без проблем дивитися відео в якості Full HD. Завдяки швидкому SSD об'ємом 256 Гб і оперативній пам'яті в 8 Гб можна завжди мати під рукою найважливіші документи різних форматів і доступність до них в лічені секунди. Важливо відзначити, що температура пристрою не сильно підвищується ані під час серфінгу в інтернеті, ані при більш складних та інтенсивних варіантах роботи.

Порти введення-виведення

Праворуч розміщені замок Кенсінгтона, Mini HDMI, порт USB 3.0 і слот для SD-карти. Ліворуч знаходиться роз'єм живлення, один порт USB 3.0 з живленням для зарядки гаджетів навіть в режимі сну і роз'єм для гарнітури. Внутрішньо Йога 12 оснащений Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0 і модулем Trusted Platform Module (TPM) 1.2 для додаткової безпеки.

Висновки

Вдалий варіант трансформера, який проявляє себе досить добре, як планшет, так і повноцінний ноутбук. Має широкий вибір управління і стилус, який поставляється в комплекті. Зовні виглядає досить консервативно: стримані тони, високоякісні сборка и матеріали. Підійде такий ультрабук для бізнесу і для домашнього користування. Ви можете купити Lenovo ThinkPad Yoga 12 S1 в інтернет магазині Avic.