Дизайн

Конструкція у HP Stream 7 повністю з пластика чорного кольору. Якщо дивитися на пристрій спереду, то ліва і права сторони дисплея мають однакові тонкі рамки, в той час, як верхня і нижня мають більш товсте асиметричне обрамлення. З правого боку на верхній лицьовій панелі розташована фронтальна 0,3-мегапіксельна камера, а також зліва ім'я Hewlett-Packard, на всякий випадок, якщо ви забудете, яка компанія зробила планшет. Нижня лицьова панель має одну кнопку з логотипом Windows, який виступає в якості клавіші меню запуска. На правій стороні знаходиться кнопка регулювання гучності. Зверху є 3,5 мм роз'єм для навушників і порт MicroUSB, а знизу є невелика щілина для монодинаміка.

Цікаво відзначити, що бічні сторони планшета зроблені під невеликим нахилом, так що ширина до задньої кришки більше, ніж у дисплея. Це цікавий дизайнерський хід, який дозволяє виділятися від інших планшетів. Це, звичайно, ні на що не впливає, але сприймається він по-іншому. Задня кришка Stream 7 прикрашена логотипами. Від низу до вершини ми маємо логотип Intel і дуже великий логотип HP. Над лого HP розташована по центру 2-мегапіксельна камера. Під усіма логотипами наклейка з нормативно-правовою інформацією, яка, на щастя, відривається досить легко. Задня кришка не зовсім чорна, оскільки вона має цяточки, які з'являються, коли на неї потрапляє світло.

Екран

Дисплей є одним з найбільш важливих аспектів пристрою, оскільки це взаємодія між користувачем і програмним забезпеченням. HP поставили 1280x800 IPS дисплей в Stream 7, який досить якісно показує зображення. Скло має високу відбивну здатність, і це в поєднанні з тим, що дисплей неламінований. Яскравість планшета є конкурентоспроможною з іншими таблетами.

Якщо раптом зображення вас не влаштовує, то на щастя, HP Stream 7 працює на Windows. На відміну від Android і IOS, Windows має можливість управляти кольором. Це дозволяє калібрувати зображення в спробі виправити деякі з проблем з дисплеєм.

Продуктивність

Усередині Stream 7 ми маємо чотирьохядерний процесор від Intel Atom Z3735G, який має базову частоту 1,33 ГГц і з Turbo Boost 1,83 ГГц. Це в парі з 1 Гб DDR3L-RS-1333 пам'яті, де RS означає "Reduced Standby" (режим малого енергоспоживання). Як випливає з назви, це дозволяє поліпшити час автономної роботи в режимі очікування на планшеті. Чіп Intel HD Graphics досить добре справляється зі своїми обов'язками. У цьому планшеті є вбудовані 32 Гб флеш-пам'яті, з яких буде доступно тільки 23 Гб. Цю проблему можна вирішити за допомогою SD-карт. Пристрої з великою кількістю зберігання також є більш дорогими.

Додатково

HP Stream 7 використовує технології Realtek RTL8723BS для WiFi і Bluetooth. Це один просторовий потік 802.11n і шириною каналу в 20МГц. Динамік звучить досить непогано і адекватно. Акумулятор в планшеті менше, ніж батареї в деяких смартфонах, таких як Galaxy Note 4 і Nexus 6. Проте, життя пристрою не повністю залежить від ємності батареї. Енергоспоживання дисплея, процесора, оперативної пам'яті та інших компонентів – це те, що визначає, наскільки швидко сяде акумулятор. У HP Stream 7 встановлений акумулятор на 3000 мАг, який буде працювати без підзарядки із середнім навантаженням до 7 годин.

Висновок

В цілому Stream 7 є хорошим пристроєм, якщо оцінювати з іншими різними планшетами на ринку. Це не найкращий планшет в цілому, але це кращий планшет в своїй ціновій категорії, який випереджає багатьох з великим відривом. Ви можете купити планшет HP Stream 7 вигідно в інтернет-магазині AVIC.