Футуристичний дизайн

Першокласні накладні навушники випускаються в двох кольорах – чорному і світло-сірому. Цікавий рекламний хід застосували маркетологи бренду: на честь дня народження перші 95 пар пристроїв отримають нумерацію від 1 до 95. Розробники додали багато новинок в цей гаджет. Чашки оснащені сенсорами для управління, проте є і механічні диски, що крутяться. Правий елемент – регулювання гучності, лівий дозволяє активувати різні режими звучання. Достатньо покрутити вперед – і стає чутно все навколо, як ніби навушників немає. Крутиш назад, активується шумозаглушення, і сторонні звуки відразу пропадають.

Також на навушниках присутня невелика кнопка виклику віртуального помічника Siri. Для зарядки є роз'єм USB-C. Є і аудіовхід для підключення девайса до стаціонарної системі або підсилювача.

Підвищений комфорт

У використанні навушники Bang & Olufsen Beoplay H95 дуже зручні. Шкіряні амбушюри повністю закривають вухо.

Вони досить м'які і одночасно еластичні, що дозволяє носити їх годинами. Пружне наголов'я практично не відчувається. Що сказати, гаджет явно стоїть своїх грошей, носити ці навушники – одне задоволення.

Що у комплекті

Комплект поставки виглядає шикарно. Масивний алюмінієвий бокс, в який акуратно покладені самі навушники Beoplay H95, а також кабелі зарядки в м'якій тканинній оплітці.

Для зручної фіксації шнурів використовуються шкіряні ремінці. Причому фіксатори надійно прикріплені до проводів, тому вони не загубляться, як тільки ви їх знімете.

Час роботи

Тривалість автономної роботи радує. Якщо ви хочете Beoplay H95 купити, пам'ятайте, що навушники працюють до 50 годин в звичайному режимі і до 38 годин з активним шумозаглушенням.

Якщо ви слухаєте музику по кілька годин на день по дорозі на роботу і назад, ймовірно пристрій зможе пропрацювати кілька днів абсолютно без проводів.

Звучання Bang&Olufsen Beoplay H95

Високу якість звучання забезпечують титанові динаміки з неодимовими магнітами. Діаметр динаміків становить 40 мм, вони мають невеликий кут нахилу в бік слухового каналу. Звук в навушниках створюється завдяки запатентованій технології цифрової обробки сигналів DSP. На програмному рівні гаджет оснащений аудіокодеком, який динамічно настроюється і забезпечує високу якість бездротової передачі даних.

Bang Olufsen Beoplay H95 купити і слухати музику одне задоволення. Пристрій підтримує підключення з усіма видами пристроїв, як на iOS, так і на Android.