Дизайнерське оформлення
Модель відноситься до флагманського сегменту, тому виробник приділив особливу увагу зовнішньому вигляду. Рамки дуже тонкі, а робоча область займає 90,1% усієї поверхні. Краї закруглені, це виглядає стильно та дорого.
У смартфоні встановлено дисплей останнього покоління E5 від компанії Samsung із діагоналлю 6,78 дюймів. Матриця – LTPO AMOLED. Це економна технологія регулювання від 1 до 120 Гц. Роздільна здатність екрану складає 1440х3200 пікселів і забезпечує шикарну деталізацію картинки. Максимальна яскравість на рівні 1500 ніт заслуговує на увагу. Зображення добре видно навіть у сонячний день.
Передбачено режим HDR10+. Якість передачі кольорів відмінна завдяки розпізнаванню 1 мільярд відтінків. Головний недолік AMOLED-матриць – це ШІМ. Тут він відчувається сильніше, ніж у аналогічних пристроях. У смартфоні Vivo встановили повноцінний DC Dimming, що дозволяє усунути мерехтіння на низькій яскравості. З увімкненою опцією зображення кардинально змінюється.
Задня панель має неординарний вигляд. З лівого боку розміщено блок камер, а з правого встановлено панель зі скла, яку можна використовувати як дзеркало під час зйомки. Корпус матовий, із легким ефектом блиску. Відбитки пальців на покритті не видно. Смартфон поставляється у трьох кольорах:
- чорний;
- помаранчевий;
- синій.
Гаджет захищений від вологи та пилу за стандартом IP68. Лицьова частина покрита Corning Gorilla Glass Victus. Налаштувати яскравість та теплоту дисплея потрібно вручну, оскільки опція True Tone відсутня.
Vivo X70 Pro+ – смартфон, що легко справляється з будь-яким завданням
Начинка пристрою – Snapdragon 888+ 5G – чіп класу преміум. Теоретично процесор може забезпечувати потужну продуктивність у додатках і іграх. Головний недолік - сильне нагрівання, властиве більшості моделей Qualcomm. При зростанні температури виробник просто урізає потужність процесора, тому на високого FPS очікувати не доводиться.
Доступні три версії пам'яті:
- 8/256 ГБ;
- 12/256 ГБ;
- 12/512 ГБ.
Активується функція збільшення ОЗП до 4 ГБ.
https://droider.ru/wp-content/uploads/2021/09/vivo-00.jpg
Кращий камерофон
Камери Zeiss справді чудові. Їх чотири, і кожна – з оптичною стабілізацією. У ширококутній вона підвісна, що дозволяє крутити сенсор. Представлений такий набір:
- основний модуль на 50 Мп із діафрагмою f/1.6, сенсором Samsung GN1;
- перископний на 8 МП, f/3.4, з фокусною відстанню 125 мм;
телефото на 12 МП, f/1.6, із двократним оптичним зумом, фокусом 50 мм; - ультраширокий на 48 МП, f/2.2, із сенсором Sony IMX598, кутом огляду 114 градусів;
- селфі-камера на 32 МП, f/2.5.
Це перший смартфон із чіпом обробки картинки V1. Компанія розробила його самостійно. З його допомогою покращується нічна зйомка, а також регулюється рівень шуму та яскравості.
В об'єктивах встановлені лінзи з покриттям Zeiss T*, що позитивно впливає на пропускну здатність світла. Час роботи пристрою не менше ніж 7 годин в активному режимі забезпечує батарея на 4500 мА·год. Смартфон Vivo X70 Pro+ із збалансованими характеристиками підійде любителям якісних фотознімків.