Класичний зовнішній вигляд

Нас зустрічає якісна упаковка чорного кольору в стилі бренду JBL. Усередині пачка документів і невеликий шкіряний чохол з ремінцем для носіння. JBL Club навушники виконані тільки в класичному чорному кольорі, інших варіантів немає. У комплекті поставки, крім самого гаджета, кілька проводів, в тому числі кручений кабель-перехідник зі стандартного джека 3,5 мм, на великий 6,3 мм штекер. Це один із елементів, що вказує на професійне використання навушників. Важливий момент: 6,3-мм джек прикручується на різьбу, що дуже зручно та надійно.

Кейс для навушників дуже зручний, але є нюанси. Перше - крім навушників, туди не поміститься, мабуть, жоден кабель. Друге, вони досить цікаво складаються - щоб вивчити цей процес одного разу явно недостатньо.

Матеріали, з яких виготовлені навушники JBL Club One, відрізняються високою якістю. Йдеться про метал, шкіру, тканини. Конструкція девайса дуже надійна, впевнені, що він пропрацює довго. Металеве наголів’я, покрите шкірою, щільно сидить, при цьому не створюючи дискомфорту. Хід поголів’я досить великий - навушники підійдуть практично для будь-якого розміру голови. Амбушюри виконані з м'якої шкіри, приємні на дотик. Вони легко знімаються, тому замінити їх буде не складно.

Флагманські навушники не оснастили сенсорними панелями - всі кнопки механічні та розташовані внизу. Проте, клавіші дуже зручні, потрібно трохи звикнути до управління, і заплутати їх вже буде складно. До речі, обидва «вуха» оснащені джеками для провідного підключення. Ви можете підключати кабель з того боку, з якого вам буде зручно.

Управління та підключення

Для підключення пристрою використовується бездротовий протокол Bluetooth 5.0. З мінусів можна відзначити відсутність швидкого перемикання між пристроями. Іншими словами, якщо вам потрібно переключити навушники, наприклад, c iPhone на Macbook, доведеться витратити якийсь час для перепідключення.

Можна піти й іншим шляхом: на лівій чашці є кнопка сполучення, утримуючи яку запускається пошук Bluetooth-пристроїв. Це дозволить прискорити процес підключення.

З'єднувати JBL Club One можна з iOS і Android-пристроями. Для цього необхідно встановити додаток Headphones. Крім підключення, додаток покаже рівень заряду батареї, дозволить оновити прошивку, підключити голосового асистента.

Також в додатку можна активувати режим шумозаглушення. Однак вмикати / вимикати ці функції можна й утриманням кнопок на корпусі пристрою.

Окремо слід відзначити наявність еквалайзера в додатку. Можна налаштувати його самостійно або використовувати пресети відомих діджеїв.

Якість звуку та автономність

Ось ми й підібралися до звуку - власне саме для цього й купують навушники. Звичайно, ніякі бездротові міні навушники не зрівняються за якістю звучання з повноцінними. Тим більше, якщо ми говоримо про професійне обладнання.

Щоб максимально насолодитися якістю, звичайно, потрібно використовувати провід. Bluetooth, як не крути, краде якість. Проте, навіть в бездротовому режимі відчувається потужність басів, відкриваються нові ноти.

За шумозаглушення відповідають подвійні мікрофони. Здається, цього мало, тим більше, що конкуренти використовують явно більшу кількість. Тому якщо використовувати шумодав просто як глушилки без музики, якість так собі. При включенні улюбленої музики все стає на свої місця - сторонні шуми при прослуховуванні гасяться відмінно.

Усередині JBL Club One знаходиться акумуляторна батарея на 730 мАг, яка заряджається через USB-C за 2 години. Є також режим швидкої зарядки протягом 15 хвилин, який забезпечує мінімум 2 години роботи. При повній зарядці виробники обіцяють до 45 годин роботи без шумозаглушення і до 23 годин з режимом шумодава. В цілому, це непоганий показник автономності.