iRobot roomba 780 - яскравий приклад досконалості побутової техніки та електроніки.

iRobot roomba 780 належить до новітньої 700 серії та відрізняється кращою функціональністю й більш повною комплектацією. За формою iRobot roomba 780 нагадує коло, а за рахунок скоса від краю до днища дозволяє долати перешкоди й своєю незграбною формою зверху не дає можливості застрявати під перешкодами з невеликим просвітом.

Корпус зроблений з високоякісного пластику чорного кольору. На верхній робочій панелі розташовано кільце сіро-сріблястого дзеркального забарвлення, яке облямоване деталями з матовим сріблястим покриттям, а в центрі розташовується вставка з темного напівпрозорого пластика, крізь який просвічують світлодіодні індикатори (значки сенсорних кнопок, значок зарядки, сегментний індикатор годин і т.д .).

У самому центрі верхньої панелі знаходиться кругла кнопка з дзеркально-гладкою хромованою поверхнею. Ободок цієї кнопки, значок і напис на ній підсвічуються світлодіодним індикатором, що міняє колір від зеленого до червоного в залежності від стану АКБ.

Зверху є ручка, яка відкидається вгору на невеликий кут, за яку пилосос зручно переносити. Під ручкою захований прикритий гумовою заглушкою сервісний роз'єм. Нижня частина бампера окантована гумовою вставкою, верхня половина бампера прикрита вставкою із пластику чорного на вигляд, але прозорого для інфрачервоного випромінювання.

Вгорі по центру бампера – оглядовий, виступаючий вгору ІК-датчик, який власне і визначає мінімальну висоту просвіту предметів обстановки, під які пилосос ще може забратися. Перевернувши пилосос вгору днищем, ми бачимо дві контактні площадки, підрулюючий ролик, бічну щітку, кришку відсіку АКБ, два провідних колеса на пружних важелях, сірий відсік з основними щітками та прозорим дном від'єднується пилозбірника. По периметру днища ближче до краю розташовані шість віконець ІК-датчиків перепаду висоти.