Дизайн

Колонка має дуже мінімалістичний дизайн, без зайвих деталей, клавіш або лампочок. Вона випускається в двох кольорах – чорному і білому, класичні та універсальні кольори вписуються в приміщення, виконане в будь-якій кольоровій гамі. Зовні Omni 10 нагадує сферу, яка начебто зрізана з одного боку, корпус її виконаний з глянсового пластика, а зрізана частина ховає під спеціальною акустичною тканиною динаміки. У верхній частині корпусу розташовані п'ять клавіш управління: кнопка включення-виключення пристрою, дві кнопки для регулювання гучності, кнопка "Bluetooth" і кнопка "Play/Pause".

Панель управління має м'яку прогумовану текстуру, досить приємну за тактильними відчуттями. Таким чином, аудіоколонкою можна управляти не тільки за допомогою програми на смартфоні або планшеті, а й за допомогою фізичного натискання на кнопки. Ззаду "сфери" розташувався міні-сабвуфер, який виділяється яскравим сріблястим кольором і при відтворенні басів цікаво вібрує. А біля основи пристрою захований вхід для шнура живлення, аудіовхід 3,5 мм, кнопка WPS для швидкого підключення до мережі Wi-Fi і маленька кнопка для перезавантаження "Reset".

Вага колонки складає 1 кілограм і 34 грами, а габарити її 181 мм по ширині, 166 мм по висоті і глибина 159 мм. Такі розміри дозволять розмістити її практично в будь-якому місці приміщення і навіть повісити на стіну, так як вона оснащена спеціальними отворами для кріплення на вертикальну поверхню.

Динаміки і характеристики звучання

Omni 10 має два динаміка – один видає звук на середніх/низьких частотах і має розмір 9 см в діаметрі, а також один твітер діаметром 3,5 см для відтворення високих частот. Крім динаміків ця акустична система має два вбудованих підсилювача потужністю 25 Вт кожен. Колонка може транслювати звук студійної якості глибиною 24 біта і частотою 96 кГц, для бездротових Bluetooth-колонок це є дуже гарним показником. Діапазон звучання також вельми вражає, особливо якщо враховувати габарити пристрою. Omni 10 видає звук в частотному діапазоні від 52 до 20 тисяч Гц, а потужність звуку може доходити до 80 Дб.

Бездротові можливості

Підключення до колонки може відбуватися не тільки по Bluetooth, але і за допомогою Wi-Fi модуля. Управляти пристроєм можна за допомогою смартфона або планшета, попередньо встановивши туди фірмове програмне забезпечення і налаштувавши його. Harman розробили ПО як для Android так і для iOS пристроїв, так що, яким би гаджетом ви не володіли, проблем з підключенням до міні акустичної системі не виникне. Після того як ви встановите і налаштуєте додаток, воно отримає доступ до всієї вашої медіатеки, що дозволить відтворювати улюблені треки без зайвих зусиль. Також з програми можна запускати радіо і насолоджуватися прямою трансляцією FM-станцій в обраному жанрі.

Kardon Omni 10 може бути використана як самостійна одиниця так і працювати в парі з іншою такою ж колонкою, або входити до складу системи 5.0 або 5.1 і грати роль, наприклад, домашнього кінотеатру. А відсутність проводів і можливість кріплення до стін дозволить розмістити аудіосистему в будь-якому приміщенні. Також важливим моментом цього пристрою є функція "One touch follow me audio", яка дає можливість одним дотиком переносити відтворену музику з одного пристрою на інший, навіть якщо ви знаходитеся в іншій кімнаті. Для цього всі колонки повинні бути об'єднані в одну аудіосистему за допомогою мережі Wi-Fi і спеціального адаптера Harman Adapt, який не входить в комплект, його треба купувати додатково.

Висновки

Підводячи підсумок можна сказати, що ця система дуже конкурентоспроможна не тільки за ціною, але і за якістю звучання. Для своїх скромних розмірів вона видає вельми високі показники. Також дуже радує варіативність використання цієї аудіосистеми, а саме можливість як самостійного використання, так і об'єднання в цілу мультирум-систему або ж в домашній кінотеатр. Дизайн, якість звуку, функція "One touch follow me audio", підключення по Wi-Fi і Bluetooth і адекватна ціна – ось основні і досить вагомі аргументи на користь того, щоб купити Harman Kardon Omni 10 і наповнити свій будинок музикою високої якості.