Унікальний зовнішній вигляд

Епл відзначилися оригінальністю і в цей раз, представивши користувачам навушники з незвичайним дизайном і конструкцією. Кожен з елементів девайса спроектований таким чином, щоб забезпечити ідеальне прилягання незалежно від анатомічних особливостей. Це дозволяє досягати неймовірної якості звучання.

Кожен навушник прикріплений до основи за допомогою спеціально розробленого механізму, що розподіляє тиск амбушур. Він дає їм можливість повертатися, повторюючи унікальні форми голови слухача.

Розширена частина створена зі спеціальної сітчастої тканини, яка дихає. Несуча частина зроблена з нержавіючої сталі й обтягнута приємним на дотик матеріалом. Дужки оснащені телескопічним механізмом і надійно закріплюється в потрібному положенні. Чашки бездротових навушників виготовлені з анодованого алюмінію. Самі амбушюри виконані з пеноматеріалу з ефектом пам'яті. Вони м'яко закривають вушні раковини та забезпечують ефективну ізоляцію. В цьому пристрої все зроблено для того, щоб не відволікати слухача від високоякісного звучання.

Навушники AirPods Max представлені в 5 кольорах, які перетинаються з вибором кольорів iPhone 12. Можна вибрати космічно сірий, срібло, рожевий, блакитний або зелений.

Зрозуміле управління

Всі функції управління гаджетом виконуються за допомогою коліщатка, запозиченого у Apple Watch.

Використовуючи різні функції, можна регулювати гучність, відтворювати або припиняти треки, управляти функціями телефону, активувати Siri.

Новий рівень звуку

Покращена система шумозаглушення в поєднанні з високоякісним звуком робить звучання гарнітури AirPods Max просто ідеальним.

Всі звуки передаються з мінімальним спотворенням - ви отримуєте глибокі баси, ідеальні середні частоти, кристально чисті високі - старі мелодії неодмінно заграють новими фарбами.

Неймовірні можливості

Бездротові навушники ЕірПодс Макс використовують оптимізовану систему шумозаглушення, яка включає в себе вісім мікрофонів різної спрямованості. Шість з них спрямовані назовні та розпізнають зовнішні шуми, два динаміка спрямовані всередину та оцінюють звук, який ви чуєте. Дана система дозволяє розмовляти по телефону в будь-якому місці. Ваш співрозмовник чітко почує голос, навіть якщо розмова відбувається на жвавій вулиці або в метро.

 

В основі навушників встановлені спеціальні драйвери з неодимовими магнітами, принцип роботи яких схожий на динаміки в професійних акустичних системах. Це дозволяє значно зменшити спотворення звуку, навіть якщо ви слухаєте улюблену музику на високій гучності.

У кожному навушнику встановлено передовий чип Apple H1, а також потужне програмне забезпечення - все, що потрібно для приголомшливого об'ємного звуку. 10 ядер кожного чіпа оцінюють становище голови в просторі, ефективно блокують зовнішні шуми, підлаштовують звучання з урахуванням прилягання навушників до голови.

Альтернатива режиму шумозаглушення - прозорий режим. Активувавши цю функцію, ви будете чути всі навколишні звуки і без зайвих зусиль спілкуватися з людьми.

Адаптивний еквалайзер використовує різноспрямовані мікрофони для оцінки положення навушників на голові, постійно вимірює характеристики композицій. На підставі отриманої інформації відбувається коригування частот, щоб ви завжди отримували якісний звук, незважаючи ні на що.

Унікальність AirPods Max полягає в тому, що вони здатні моментально переключатися між вашими Apple пристроями. Наприклад, якщо ви дивитеся фільм на iPad і в цей час надійшов телефонний дзвінок - гаджет миттєво підхопіть його та переключиться на iPhone.

Небачена автономність

На презентації була заявлена ​​небувала автономність роботи - до 20 годин прослуховування музики, перегляду фільмів, розмов в режимі активного шумозаглушення.

Навушники заряджаються через Lightning роз'єм. Всього 5 хвилин вистачить, щоб зарядить девайс на 1,5 години.

Функціональний чохол

Незвичайним рішенням для Apple стала наявність стильного силіконового чохла, в якому можна носити навушники.

Він досить тонкий і навряд чи захистить гарнітуру від механічних пошкоджень. Але зате у нього є інші функції - коли навушники знаходяться в чохлі, вони переходять в режим економії енергії.

AirPods Max в Україні

Чи варто купувати нові AirPods Max? Кожен вирішує сам. Звичайно, багатьох може відштовхнути ціна бездротових навушників, яка трохи менше нового iPhone. Проте шанувальники бренду та фанати якісного звуку по достоїнству оцінять функціонал гаджета, його неймовірні можливості. Адже з AirPods Max будь-яка музика заграє новими акордами.