Можливості розумного Astro

Розробники інтегрували в робота безліч функцій. Основні можливості:

Охорона будинку. Astro переміщається по кімнатах, щоб переконатися у відсутності сторонніх. Для нього не перешкода низькі пороги, але високі щаблі він не подолає. Робот управляється смартфоном, в разі проникнення злодіїв можна викликати охорону або включити сигналізацію. Завдяки вбудованим камерам користувач бачить все, що відбувається в приміщенні.

Організація дозвілля. На екрані Astro можна дивитися фільми, читати книги, дізнаватися прогноз погоди і т.д. Робот підключається до Wi-Fi, використовуйте пристрій для пошуку інформації.

Управління іншою технікою. За допомогою Astro можна регулювати термостати, освітлення і т.д. Для цього необхідно задати спеціальну команду.

Робота можна попросити принести тапки, пакет чіпсів, пляшку води або інший предмет. У корпусі передбачений спеціальний контейнер.

Дизайн, начинка і перші відгуки

Astro виглядає дуже сучасно. Він трохи нагадує пилосос, основна відмінність - дисплей. Робот виконаний в білому і чорному кольорах. Він пересувається на великих колесах. Екран зафіксований на спеціальному штативі.

У Astro передбачена камера-перископ, робот здатний зазирнути в кімнати, якщо вікно розташоване вище, ніж його «зростання». Пристрій розроблений за такими технологіями:

Alexa - керуйте голосом і задавайте команди;
Intelligent Motion - домашній робот орієнтується в просторі, становить карту будинку і запам'ятовує маршрути;

Astro Alexa Guard - пристрій розпізнає спрацьовування датчиків і звук розбитого скла.

Новітній продукт Amazon вже тестують деякі користувачі. Вони почали відчувати до робота емпатію, приймають його за члена сім'ї. У Astro є кнопка приватності, вона відключає всі камери і мікрофони. Коли вони включені, горять спеціальні індикатори.

Робот-помічник Astro від Amazon - відмінний пристрій для підвищення безпеки будинку. Він особливо актуальний, якщо з вами живе маленька дитина. Стежити за новонародженим куди простіше з такою технікою. Ціна Astro стартує від $ 1449.99. В рамках програми Day 1 Editions пристрій можна купити дешевше - за $ 999.99. Активні продажі почнуться до кінця року.

Американський виробник заявив, що Astro - не останнє слово в робототехніці, після дебюту підуть нові розробки. Слідкуйте за новинами, щоб не упустити вихід топових домашніх помічників.