Дизайн гаджета

Німецький виробник дотримується канонів стриманого оформлення пристроїв. Sennheiser CX Plus True Wireless представлені в класичних відтінках - білому і чорному. Невеликий футляр відрізняється компактністю, його зручно носити навіть в кишені.

На контактній панелі вакуумних навушників і на внутрішній стороні кришки зарядного блоку нанесені брендові логотипи. Сенсорна частина гаджета квадратної форми.

Створення пари та підключення до смартфону

TWS-навушники - повністю бездротовий гаджет. Підключення відбувається за допомогою технології Bluetooth. Головний навушник сполучається з телефоном, а потім до нього приєднується другий елемент стереосистеми. Завдяки такій технології підключення вдалося позбутися від проводів.

У CX Plus True Wireless встановлений модуль Bluetooth п'ятої версії. Технологія дозволяє максимально швидко підключати бездротові навушники Sennheiser до смартфону або іншій техніці.

Управління та автономність

В елементи стереосистеми вбудовані сенсорні датчики. З їх допомогою користувач перемикає музику, зупиняє і відновлює твір. Панель з високою чутливістю моментально реагує належним чином. Розробники попрацювали над часом автономної роботи. Навушники тримають заряд до 24 годин, за умови використання футляра. Це хороший показник, особливо для мандрівників.

Звучання і захисні характеристики

CX Plus True Wireless - пристрій з активним шумозаглушенням. Звуки навколишнього світу не відволікають від прослуховування музики або подкастів. Крім шумозаглушення, в стереосистему вбудований режим прозорості.

Якщо його включити, користувач буде чути співрозмовника, не знімаючи навушники. За звучання відповідають 7 мм динаміки. Qualcomm aptX Adaptive - кодек, що забезпечує чистоту програвання. Нова альтернатива AirPods Pro бренду Sennheiser відмінно підходить для повсякденного використання. Гаджет захищений від попадання пилу і вологи за стандартом IPX4.

Чи варто купувати новинку німецького бренду

Розробники Sennheiser створили функціональний гаджет з відмінними характеристиками. Динаміки передають музику в чистому звучанні, а режими роботи адаптуються під оточення і ситуацію. Якщо потрібно поговорити, допоможе функція прозорості, а для прослуховування аудіо підійде активний шумозаглушення. Вартість девайса німецького бренду в США складе $ 180, що менше ціни AirPods Pro. Бездротові навушники з'являться в продажу з 28 вересня. Гаджет німецького бренду - відмінний пристрій для повсякденного використання.