Nothing phone 1 ціна та характеристики

Перераховувати всі параметри нового девайсу ми не будемо, а розповімо лише про найцікавіші та незвичайні риси. 

Звичайно, ми не можемо почати огляд, не обговоривши зовнішній вигляд нового смартфона Nothing phone 1, купити багато його хотіли саме з цієї причини. Два класичні кольори (чорний і білий), прозорий корпус, що демонструє всі нутрощі, чіткі грані та нові гліфи - звичайно, подібна естетика привертає увагу справжніх гурманів та любителів стилю.

Раз ми вже торкнулися гліфи, ми розповімо, що це таке і яку роль вони виконують у Nothing phone першої версії:

  • гліфи - світлові смужки, що містять майже тисячу світлодіодів;
  • при зйомці ці діоди дають додаткове світло;
  • можна підключити синхронізацію з Вашими дзвінками, тоді гліфи гратимуть разом із музикою;
  • при зарядці смартфона за допомогою бездротового пристрою центр красиво підсвічується;
  • при отриманні повідомлень гліфи світяться, як спалах у вже згаданих нами Айфонів;
  • при зарядці за допомогою дроту нижній індикатор загоряється, повідомляючи Вам про зарядку смартфона.

Сам корпус девайсу Nothing phone 1 оснащений надійним волого і пилозахистом за всіма стандартами на сьогоднішній день.

Що стосується технічних характеристик, новий смартфон має яскравий екран з високою продуктивністю. Тобто за допомогою Nothing phone Ви можете спостерігати красиві та соковиті картинки, грати в якісні ігри тощо.

Щодо працездатності при такому використанні, девайс оснащений батареєю на 4,5к мАг, яка підтримує швидку бездротову зарядку

Nothing phone працює на базі Андроїд, тому дає своїм клієнтам можливість взаємодіяти з машиною Тесла тощо. 

Що стосується фото, Nothing phone 1 характеристики має 16-мегапіксельну фронтальну камеру і 50-мекапіксельну основну. Ви, безумовно, отримуватимете якісні та чіткі фото, зокрема, портрети та фото у нічному режимі. Проте порівняти з якістю картинок на тому ж Айфоні, Nothing phone 1 не зрівняється і поступається.

Досить незвичайні Nothing phone 1 характеристики - екологічність девайса. Його корпус і всі начинки повністю складаються з перероблених матеріалів.

Ще однією особливістю є точковий шрифт, який, на жаль, російською мовою пропадає і доступний тільки для латиниці. 

Ще одним оновленням компанії є Nothing ear 1. Навушники, в цілому, як і смартфон, виділяються своїми зовнішніми даними. Численні відгуки говорять, що якість звуку у девайса хороша, але новим словом у світі техніки їх не назвеш.

Nothing phone 1 купити в Україні можна в середній за 500 доларів у величезній кількості відповідних магазинів, але знайти девайс у наявності за місцем досить складно, доведеться замовляти зі складу. Краще купити на AVIC.UA 

Підсумки про Nothing phone - купити чи ні?

Підбиваючи підсумки статті, ми можемо погодитися з нашими колегами, які називають Nothing phone 1 дуже посереднім продуктом, увага навколо якого була штучно створена.

Однак у своєму ціновому сегменті девайс непогано виділяється, що є дійсно гарною гідністю. Технічні характеристики хороші, але не є чимось неймовірним.