Відмітимо, що і до цього літак був доступний у грі на PC, але це була не офіційна версія, а мод від активних користувачів. В цей раз мова йде саме про оновлення додатку - офіційна копія Ан-225 “Мрія”. Рохзробники продумали все - починаючи з дизайну, завершуючи звуком двигуна. 

Пілот Дмитро Антонов вже випробував нову гру і надав їй своє благословення. Він відзначив високу кваліфікацію команди, яка створювала цей продукт, і навіть записав відеопромову для користувачів Microsoft Flight Simulator.

За 19,99 доларів можна завантажити симулятор покеру "Мрії". Прибуток від продажу гри буде переданий на реконструкцію літака АН-225 ДП "Антонов". Зараз підприємство займається комплексними розрахунково-дослідними роботами для розробки програми відновлення цього літака.

АН-225 вперше піднявся у повітря в 1988 році. Цей важкий літак був збудований для перевезення космічного корабля "Буран". "Мрія" здійснила 124 світових рекорди, з'явилась у багатьох фільмах та навіть була місцем проведення найвищого у світі виставки картин, на борту якої розмістили 500 робіт різних художників.

Українці вдячні компанії, тому що це не просто літак у грі, це значить, що про російсько-українську війну не забуває суспільство. “Мрію” обов’язково відбудують, як і все інше, що знищили окупанти.