Зручність: що пропонує останній варіант ОС

Windows 11 отримала деякі зміни. Апдейти націлені на ефективну роботу користувача з максимальним комфортом. Основні особливості останньої версії Windows:

Мультизадачність. Snap Groups і Desktops, Snap Layouts оптимізують екранний простір. Завдяки цьому можна запускати кілька програм відразу.

Microsoft Windows 11

Нове звучання і дизайн. Насолоджуйтесь роботою на ПК з останнім апдейтом інтерфейсу. Дизайн іконок виглядає більш сучасно, а звучання стало чистіше.
Максимальна оптимізація. Windows 11 більш продуктивна. Оптимізовано функції голосового введення, сенсорного набору і цифрового пера.

В основі топової операційної системи лежить безпеку особистих даних користувача.

Можливості для геймерів

ОС для ігор повинна відповідати певним характеристикам для запуску і виконання складних завдань. Розробники Windows 11 впровадили такі технології в останню версію платформи:

 • DirectX 12 Ultimate - геймінг з максимально реалістичною графікою;
 • DirectStorage - швидке завантаження ігор забезпечена;
 • Auto HDR - більше яскравих зображень під час гейминга.

Windows 11

Всі технології в сукупності здатні перетворити гру в захоплюючу пригоду. Завдяки Windows 11 геймер ніби потрапляє в інший вимір. Фахівці американської компанії інтегрували комфортні умови не тільки для шанувальників ігор, але і для розробників додатків. Ще більше творців програм зможуть завантажувати свої дітища в Microsoft Store. Завдяки новим інструментам розробка і зміна зовнішнього вигляду додатків здійснюється в кілька разів простіше.

Системні вимоги для установки

Компанія оголосила, що Windows 11 не можна буде встановлювати на ноутбуки і комп'ютери, що не відповідають зазначеним параметрам. Ця новина викликала бурхливу реакцію у користувачів, бренд переглянув своє рішення. Для оновлення операційної платформи необхідно завантажити ISO-образ, установка проводиться вручну.

Системні вимоги для Windows 11:

 • Дисплей. Екран повинен бути розміром від 9 дюймів. Якість зображення, що виводиться - не менше 720 пікселів.
 • Оперативна пам'ять. Для коректної установки і запуску платформи потрібно мінімум 4 ГБ.
 • Процесор. Необхідний SoC або 64-розрядний 2-ядерний чіпсет. Частота кожного елемента - більше 1 ГГц.
 • Відеоадаптер. Графічний процесор повинен бути сумісний з DirectX 12. Драйвер для відеокарти - WDDM 2.0.
 • TPM і прошивка. Підійде друга версія довіреної модуля платформи і UEFI. Прошивка повинна підтримувати безпечну завантаження файлів.
 • Якщо комп'ютер відповідає заявленим вимогам, встановити Windows 11 можна через «Центр оновлення».
 • У чому ще переваги системи і чи варто її встановлювати
 • Новітня платформа - відмінне рішення для людей з обмеженими можливостями. Microsoft Teams вбудований в панель завдань, почати спілкування можна в кілька разів швидше. Ефективний браузер американської компанії допоможе працювати в мережі з неймовірною швидкістю.

Бренд Microsoft акцентує увагу на безпеці. Дані користувача знаходяться під кількома шарами захисних функцій. Компанія використовує передові технології при створенні систем. Завдяки цьому ОС Windows затребувана не тільки для домашнього використання, але і в корпоративних організаціях.

11 версія платформи - хороша основа для геймерів, розробників та IT-фахівців. Неймовірна продуктивність дозволяє швидко вирішувати навіть найскладніші завдання. Геймери зможуть по-справжньому насолодитися грою в найяскравіших фарбах. Розробникам доступні нові інструменти для додавання і редагування програм. Оновлення системи буде доступно з 5 жовтня, варто встановити його, щоб відчути всі можливості Windows.