Можлива дата виходу Microsoft Surface Book 4

Третє покоління зовсім недавно з'явилося в продажу, але користувачі вже чекають наступної модель. Компанія Microsoft зазвичай представляє нові пристрої раз в два роки. Microsoft Surface Book 3 «не зайшов» через процесора IceLake U. Залізо виявилося менш потужним і продуктивним, ніж очікувалося.

Microsoft Surface Book 4

Продажі не ростуть, можливо, компанія вирішить представити 4 покоління раніше, відійшовши від традиційних термінів анонса. Очікується, що Microsoft Surface Book 4 буде з більш потужним процесором. Багатьом незрозуміло, чому американський виробник вирішив встановити Intel, адже існують більш просунуті чіпсети з меншою вартістю.

Що по дизайну і чи буде він змінюватися

Є ймовірність, що Microsoft відійдуть від традицій і створять ноутбук-трансформер в новій збірці. За даними з деяких джерел, екран пристрою буде «парити» над клавіатурою. Відзначається схожість з конструкцією бренду Apple і HP Elite Folio.

Крім особливостей зовнішнього вигляду, очікується апдейт тачпада, він стане більше. За припущеннями, новинка отримає екран з розміром 14 дюймів і оновлене цифрове перо Surface Pen. Завдяки новим конструкційним особливостям Microsoft Surface Book 4 можна буде використовувати в трьох режимах:

  • як звичайний ноутбук;
  • у вигляді планшета;
  • під нахилом, зручно для роботи з графікою.

Четверте покоління ультрабуків має підходити геймерам і дизайнерам. У компанії немає права на другу помилку, користувачі її не пробачать.

Специфікації: що бренд збирається запропонувати

Є велика ймовірність, що варіанти обсягу внутрішньої пам'яті отримають зміни. Користувачеві буде запропоновано 256 ГБ, 521 ГБ і 1 ТБ. Оперативна пам'ять пристроїв - 8, 16 і 32 ГБ. Розробники Microsoft позбулися специфікації 8 ГБ в третьому поколінні, але можливо, повернуть в четверте.

Відомо, що гібридний ноутбук отримає топовий графічний адаптер. NVIDIA RTX Graphics справляється зі складними відеоіграми і важкими програмами. З приводу нового процесора інформація відсутня, але сподіваємося, що чіпсет теж отримає апдейт. Співвідношення сторін в майбутньому Microsoft Surface Book 4 складе 3: 2, екран буде з динамічної частотою оновлення.

ОС: платформа для наступного покоління лептопів

Windows 11 - основа майбутнього ноутбука-планшета. Операційна система абсолютно нова, але досить вимоглива. Для коректної роботи потрібен 2-ядерний процесор з частотою 1 ГГц.

У Windows 11 з'явився магазин додатків для андроїд, доступних на комп'ютер. Розробники трохи змінили дизайн іконок і спливаючих вікон. Новітня операційна система повинна «літати» на майбутній устрій.

Windows 11 підтримує «розумні пристрої». Ймовірно, Microsoft Surface Book 4 володітиме стилусом з тактильним двигуном. Цифрове перо здатне передати відчуття, які відчуває користувач під час малювання пензлем.

Чи варто чекати четверте покоління гібридних ноутбуків

Будемо сподіватися, що американський бренд прислухається до думки користувачів і анонсує новинку раніше покладеного терміну. Спираючись на відомі дані, можна з упевненістю сказати, що майбутній ноутбук-планшет буде потужніший за свого попередника.

Оновлений дизайн більш зручний в експлуатації, адже користувачеві доступно три режими роботи. Апдейт тачпада і великий екран з високою роздільною здатністю забезпечать комфорт людям, пов'язаним з графікою, і шанувальникам кіноперегляду. Потужний графічний адаптер сподобається геймерам. За допомогою «розумного» стилуса буде простіше редагувати і створювати нові зображення.

Поки невідомо про квіти майбутнього тонкого ноутбука, можливості розширення пам'яті і часу автономної роботи. Слідкуйте за останніми новинами і тримайте руку на пульсі подій, щоб не втратити важливу інформацію.