Зовнішній вигляд і дисплей

Дизайн Mi Band 5 дійсно не сильно відрізняється від четвертої версії. Однак фізичні розміри браслета все ж стали більше. Це сталося завдяки збільшенню діагоналі екрану з 0,95 дюйма у Mi Band 4 до 1,1 дюйма у п'ятій версії.

Сенсорне управління, кольорова гамма екрану, а також наявність анімованих віджетів залишилися однакові. Виробник підвищив яскравість екрану – в оновленій моделі фітнес-браслета вона становить 450 ніт, тоді як у Mi Band 4 – 400 ніт.

Зарядка і автономна робота

Щоб зарядити фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4, а також всі попередні моделі, потрібно дістати пластиковий корпус трекера із силіконового ремінця і вставити в спеціальну док-станцію. Користувачі пристроїв часто скаржилися, що це не практично, пластикову капсулу, а також мініатюрну зарядку можна було легко втратити.

Виробники прислухалися і випустили зарядку для Mi Band 5 з магнітним коннектором. Більше не доведеться діставати пристрій із силіконового браслета. Правда деякі компанії в Китаї продають браслети зі звичайною зарядкою, і магнітний провід слід докуповувати окремо.

Браслет Xiaomi Mi Band 5 оснащений акумуляторною батареєю ємністю 125 мАг. За заявою виробника, АКБ забезпечує 14 днів автономної роботи. Тести Mi Band 4 показували тривалість до 20 днів в економ режимі і 7–10 днів при активному використанні. Постійно включений пульсометр, збільшений кольоровий екран і включені повідомлення можуть зменшувати автономність роботи фітнес-браслета.

Здоров'я і спорт

Оновлена ​​модель фітнес-браслета оснащена оптичним пульсоміром, датчиком вимірювання кисню в крові і барометром. За заявами виробника, Mi Band 5 ефективніше відстежує кількість кроків і фізичні навантаження, ніж попередня модель. Також новий браслет розпізнає цикли сну і бадьорості.

У порівнянні з Mi Band 4, п'ята модель має більше тренувальних програм. Їх 11 проти 6 у «четвірки». Серед них велотренажер, скакалка, заняття йогою. Під час занять на воді, трекер здатний розпізнавати п'ять різних стилів плавання. Крім цього, «п'ятірка» здатна відстежувати менструальні цикли.

Важливо відзначити, що ані 4-а, ані 5-а модель фітнес-браслета не оснащуються модулем GPS. Тому збирати коректні дані про кроки і кілометри під час пробіжок і прогулянок можна тільки при підключенні до смартфону. Також важливо відзначити, що проблеми з трекінгом кроків, які спостерігалися у користувачів Mi Band 4, були вирішені після установки оновлення.

Інші смарт-функції

Незважаючи на свою функціональність, за допомогою фітнес-браслетів Xiaomi поки не можна відповідати на вхідні повідомлення. Проте пристрої стануть дуже корисні для повсякденного використання. Mi Band 5:

  • може виводити оповіщення, отримані на смартфон;
  • збільшена діагональ екрану вміщує більше тексту для прочитання;
  • за допомогою програми на телефоні можна вибирати один з понад 100 циферблатів, включаючи унікальні та авторські дизайни;
  • оплачувати покупки, що актуально для тих гаджетів, які оснащені NFC-модулем.
  • відслідковувати стан здоров'я і рівень фізичної активності.

Також браслет п'ятої версії можна використовувати в якості пульта дистанційного керування для камери вашого смартфона. Погодьтеся, це досить зручна функція, яка дозволяє робити групові фото без таймера або селфі-палки. Такої функції в Mi Band 4 немає.

Де купити Xiaomi Mi Band 5 в Україні

Вихід Mi Band 5 запланований на липень 2020 року. В інтернет-магазині AVIC.ua ви зможете оформити попереднє замовлення на цю модель фітнес-браслета. Ми надішлемо повідомлення, як тільки гаджет надійде до нас на склад. Ціна Mi Band 5 в Китаї становить $30–40. Невисока вартість, широкий функціонал і привабливий зовнішній вигляд зроблять оновлений фітнес-браслет хітом продажів.