Це пристрій спеціально створено для економії, і так всім відсутнього, простору, він позбавлений усього зайвого і готовий приносити Вам задоволення від проведення часу в його компанії. Його можна підключити майже до будь-якого монітора, що забезпечить Вам можливість використовувати його як вдома так і на роботі.

Завдяки його скромним розмірам (197х197х35мм) і вазі (1220г), транспортування пріравніваеться до повсякденного носіння ноутбука. Завдяки Mac Mini у Вас з'явилася можливість маючи в своїх активах тільки один пристрій, процвітати завжди і всюди без будь-якого збитку в плані часу, здоров'я і фінансів.

Mac Mini стане ідеальним варіантом домашньої робочої статанціі і медіацентру в одному образі. Завдяки вбудованим Wi-Fi і Bluetoth Вам вже не потрібні провідні девайси. Єдиним маленьким недоліком (в наш час зовсім крихітним) являється відсутність приводу для дисків. По суті в наш час диски майже вийшли з ужитку і всю міститься на них інформацію можна з легкістю знайти в глобальній павутині.

З'явившись вперше на світовому ринку в 2005 році Mac Mini стали іконою стилю і взагалі прикладом для наслідування серед родичів по класу. Популярність цього пристрою зростає з кожним днем. За скромну плату (в порівнянні з iMac і MacBook) Ви отримуєте повноцінне робоче машину з потужним процесором і достатньою кількістю пам'яті. А якщо кількість заводський пам'яті Вас не влаштовує, то його з легкістю можна збільшити і отримати ще кращі показники. Завдяки Core i5 від Intel Mac Mini впоратися з будь-якою поставленой перед ним задечей, навіть потягне гри, тільки ось для Mac OS X їх не так вже й багато поки що.

А для тих хто так і не може обійтися без Windows є еллегантное рішення. Завдяки Parallels Desktop Ви зможете встановити на жорсткий диск ще одну операційну систему і справлятися з будь-поставленой завданням.