Beats by Dr. Dre Solo HD

Beats Solo, як і всі продукти цієї фірми, мають унікальний і сучасний дизайн. Це закриті навушники з невеликими чашами, ободок з внутрішньої і зовнішньої сторони прикрашає напис "Beats by Dr. Dre" і буква b на чашах. Особливість таких навушників в тому, що вони складаються втроє і мають надійну конструкцію. Тому після тривалого користування ви можете бути впевнені, що обруч не розбовтається. Beats Solo HD мають високу якість звуку. Вони поєднують в собі глибокі, чисті і чіткі баси. Навіть при тихому прослуховуванні музики якість звуку не втрачається. Також особливість більшості моделей цієї компанії – це знімний кабель. Навіть якщо ви випадково зламали штекер або протерся дріт, ви можете спокійно змінити кабель, не купуючи нові навушники. З функцією ControlTalk зручно регулювати гучність музики, перемикати треки і приймати телефонні дзвінки за допомогою вбудованого мікрофона. Вам не буде потрібно більше діставати свій телефон з кишені, щоб поставити паузу або зробити тихіше. Купити навушники Beats Solo HD в Харкові можна в інтернет магазині AVIC.

Beats by Dr. Dre Mixr

Beats Mixr мають професійне звучанням і створені спеціально для діджеїв. До речі, розробкою цих навушників займався відомий діджей і продюсер David Guetta. Beats Mixr забезпечують якісні баси на високій гучності, тому при прослуховуванні музика не буде перетворюватися на «кашу». Ці навушники мають невелику вагу і дуже зручний дизайн. Обертові чашечки можна заводити за вуха, що буде створювати ефект повної звукоізоляції. Ободок навушників оснащений високоякісною гумою з високим коефіцієнтом тертя. Тому навіть під час бігу навушники будуть щільно триматися на голові. Ця серія також оснащена двома входами для штекера mini jack, що дозволяє насолоджуватися музикою зі своїми друзями. У вільний вхід ви можете легко підключити другі навушники. У комплекті йдуть два змінних кабеля. Один – звичайний з пультом управління, а другий – зі спіральною ділянкою, на випадок, якщо ви випадково різко потягнете кабель, то будьте впевнені, що він не пошкодиться. 

Також в комплекті присутній перехідник на 6,3 мм, для підключення до більш серйозних пристроїв, таких як мікшерний пульт. Купити стильні навушники Beats by Dr. Dre Mixr в Харкові за хорошою ціною можна в інтернет магазині AVIC.