Зовнішній вигляд аксесуарів

Ray-Ban Stories створені в трьох оправах з різними кольорами і стеклами. У верхньому куті правої частини розміщена класична напис з ім'ям бренду. Розумні окуляри не відрізняються від звичайних в плані дизайну.

Основна перевага - вага аксесуара. Незважаючи на внутрішню начинку, гаджет легкий і не створює дискомфорт під час носіння. Ray-Ban Stories зручні для щоденного використання.

Коллаборация Facebook и Ray-Ban

Можливості дітища Ray-Ban і Facebook

Особливість корпусу - дві невеликі камери в куточках. Об'єктиви отримали датчики по 5 Мп. Можливості технологічних очок:

  • Здійснення телефонних дзвінків. У сонцезахисний аксесуар інтегровані мікрофон і гучномовець. Це дозволяє спілкуватися по телефону, якщо він пов'язаний з окулярами.
  • Гучність регулюється за допомогою сенсорної панелі.

Фотографування. Зображення виходить насиченим і глибоким, адже максимальна роздільна здатність - 2592х1944 пікселів.

  • Фотографії відрізняються високими показниками чіткості і якості.
  • Запис відеороликів. «Кутові» об'єктиви з легкістю запишуть Сторіс в Instagram і інший контент. Знімати відео можна в дозволі 1184х1184 пікселів при швидкості 30 кадрів в секунду. Для початку запису потрібно натиснути спеціальну кнопку або вимовити «Hey Facebook, take a video». Під час зйомки загоряється білий світлодіод на корпусі, щоб оточуючі помітили створення відео.

Зарядка і додаток на Ray-Ban Stories

Розумні окуляри заряджаються в спеціальному футлярі. Повного акумулятора вистачає на зйомку до 200 фотографій або запис до 50 відеороликів. В окуляри інтегрована карта пам'яті, вона вміщує 500 зображень.

Пристрій працює на основі операційної системи Facebook Views. За допомогою платформи можна імпортувати фотографії і відео в смартфон для подальшого редагування. Діліться контентом в соціальні мережі через ОС.

Чи варто купувати гаджет

Окуляри Ray-Ban Stories - зручний пристрій, особливо в літній період. Вони не тільки захистять очі від сонячних променів, але і допоможуть зберегти яскраві моменти. Пристрій заощадить заряд смартфона, адже знімати можна, не дістаючи телефон з кишені. Гаджет варто купувати не тільки влітку. Навесні і восени можна створити унікальний контент. Ray-Ban Stories - надійний захист від сонячних променів і функціональний пристрій!