"Чортова" дюжина: чи буде iPhone 13?

В інсайдах йдеться про те, що наступне покоління Айфонів стане перехідним між попередником iPhone 12 і майбутнім iPhone 14. На думку джерела Bloomberg, майбутня лінійка Айфонів не носитиме назву iPhone 13.

Таке рішення купертінівців було викликане забобонами, пов'язаними з числом 13. До речі, в американських хмарочосах навіть немає 13 поверху. Там його прийнято нумерувати як "12+ 1", 12Б або зовсім пропускати. Найімовірніше, саме тому нова лінійка яблучних смартфонів носитиме назву iPhone 12s.Яким буде iPhone 13?

Ще взимку в мережі почали активно ширитися чутки про те, що новий Айфон отримає мало не унікальне для "яблучних" смартфонів "залізо". Джерела стверджують, що iPhone 13 (він же 12s) буде працювати на базі однокристального процесора Apple 15A.

Деякі джерела говорять про те, що ємність акумулятора в iPhone 13 може скласти 3095 мА / год. А ось в старшій версії нової лінійки Айфонів батарея може бути ще потужнішою - 4352 мА / ч. Раніше купертінівці не встановлювали акумулятори такої потужності в смартфони.

Що стосується пам'яті, старша версія 13-го айфона може отримати накопичувач об'ємом до 1 ТБ. Також чутки говорять, що отримати Айфон 13 може і рекордну за обсягом оперативну пам'ять - 6 ГБ.

 

Унікальна камера і економічний дисплей: що особливого в новому iPhone 13

Джерела стверджують, що наступний яблучний смартфон отримає екран з функцією постійного підсвічування від Samsung. На екрані будуть відображатися час, рівень заряду і повідомлення. Подейкують також про те, що старші версії майбутньої лінійки отримають вдосконалений дисплей LTPO з частотою оновлення 120 Гц. Це дозволить використовувати заряд акумулятора більш економно.

Що стосується камери, тут теж не обійшлося без нововведень. Видання Digitimes заявило про те, що нові Айфони отримають камери з датчиком VCM для поліпшення оптичної стабілізації. Найімовірніше, таку фішку отримають всі смартфони лінійки, під той час, як раніше їх можна було знайти тільки в старших версіях гаджетів Apple. Згадавши камеру майбутніх iPhone 13 не можна не сказати про те, що новинка повинна отримати функцію для зйомки нічного неба.

Зміни повинні торкнутися і зовнішнього вигляду нового айфона. У мережі активно поширюється інформація про те, що "чубчик" в майбутніх iPhone 12s (13) стане значно менше. А ось всі три модуля камери повинен закривати одне суцільне скло, а не три окремих фрагмента, як це реалізовано в 12-м айФоні.

 

Коли вийде iPhone 13 і скільки він може коштувати?

Найімовірніше, новинку варто очікувати восени 2021 року. Американський аналітик Деніел Айвс, вивчивши інсайдерську інформацію, зробив припущення, що презентація нового "яблучного" смартфона може відбутися в другій половині жовтня. Що стосується ціни, тут аналітики не виключають, що вартість базової моделі стартуватиме від 700 $, а ось за старшу версію покупцям, можливо, доведеться віддати близько 1050 $.

Виходячи з припущень аналітиків, новий iPhone може стати лідером продажів на міжнародному ринку. Чи виправдаються надії користувачів, ми зможемо дізнатися тільки після виходу нової моделі Айфона.