Як уникнути зустрічі з шахраєм?

Перед тим, як отримати девайс і перевірити Айпад на справжність його потрібно придбати, тому ми вирішили обговорити, як на першому етапі спілкування з продавцем виключити обман:

  • в жодному разі не погоджуйтесь на передоплату за відправку, тим більше на повну. Всі відомі нам сервіси доставки без будь-яких проблем пропонують клієнтам можливість оплати вартості товару та послуг доставки у відділенні;
  • крім цього деякі сервіси з продажу Б/У речей пропонують власну доставку, яка відрізняється безпекою для обох сторін угоди;
  • якщо ж продавець знаходиться з Вами в одному місті, заздалегідь обговоріть з ним зручне та безпечне місце зустрічі, пам'ятайте, що для перевірки планшета Вам знадобиться доступ до Інтернету, Вай-фай, мережі та навіть електрики. Нерідко шахраї відправляють розряджені пристрої, щоби довірливий покупець забрав техніку без перевірок. Якщо Ви знаєте, що розетки в місці зустрічі не передбачається, подбайте про наявність зарядженого павербанку та відповідного шнура;
  • якщо в комплекті з девайсом додається коробка, Ви можете запросити чек про його покупку, часто подібні речі довго зберігають власники, і це може допомогти Вам зрозуміти , що девайс оригінальний, та легенда його появи відповідає дійсності.

Як перевірити оригінальність Ipad?

Коли Ви з продавцем обмовили всі нюанси роботи, і посилка вже прямує до Вас, або власник вже на шляху до місця Вашої зустрічі, можна переходити до головного питання - що потрібно знати, щоб точно перевірити Ipad на справжність.

При отриманні посилки відразу перевіряйте комплектацію. В ідеальному варіанті Вам повинен прийти сам Айпад, коробка, кабель зарядний і блок. Після цього можна приступати до перевірки справжності аксесуарів. Дешеві копії зарядних пристроїв від оригіналу відрізняють гравіювання і на блоці живлення, і на шнурі. Залежно від моделі, Вам можуть зустрітися світло-сірі написи:

  • “Designed by Apple in California»;
  • «Assembled in China»;
  • «Assembed in Vietnam»;
  • «Indústria Brasileira».

Далі варто перевірити на справність зарядний пристрій і при можливості підключити його до мережі. Якщо розетки поблизу немає, перевірте хоча б кабель за допомогою заздалегідь взятого павербанку.

Далі, щоб Вам не попалася підробка Айпада, перевірте параметри на коробці та в основних налаштуваннях пристрою. IMEI, параметри та серійний номер повинні збігатися. Останні дані індивідуальні для кожного пристрою, Ви одразу зрозумієте, чи рідну коробку Вам пропонують.

Тепер можна переходити до вивчення корпусу девайсу. Найчастіше підробка Айпад не відрізняється високою якістю, тоді як оригінал видно відразу. Усі шви проклеєні рівно та герметично, не бійтеся натискати на екран, прислухатися до кожного звуку. Це допоможе не тільки зрозуміти якість пристрою, але й з'ясувати стан роботи дисплея, дізнатися, чи змінювався він, якщо так, наскільки добре це було зроблено. Запам'ятайте, якщо Вас заздалегідь не попередили про заміну частин пристрою, і Ви з'ясували це в результаті перевірки - повертайте сміливо Айпад або будь-яку іншу техніку. Швидше за все ці моменти проблемні, якщо їх так намагалися приховати.

Якщо з корпусом Айдапа все добре, функції, кнопки та роз'єми справні, переходьте до перевірки пристрою зсередини. При запуску перевірте, чи з чистим Айклаудом Вам пропонують девайс, нерідко вкрадені пристрої продаються заблокованими, але з гарною знижкою. Не ведіться на такий прайс, адже попереду на Вас чекають куди більші вкладення, щоб отримати можливість використовувати девайс, навіть якщо це не підробка Ipad air.

Якщо продавець або Ви самостійно поштою скинули пристрій до заводських налаштувань і Айпад все ще справно працює, пропонуючи Вам авторизуватися, можна переходити до наступного етапу.< /p>

Поверніться до серійного номера планшета, зазначеного в розділі “Про цей пристрій” в основних налаштуваннях девайсу. І перевірте його на сторінці checkcoverage.apple.com. Якщо ж перед Вами Айпад підробка, на сайті це буде вказано. Якщо ж продукт оригінальний, Вам видасть усі його характеристики.

</ >

Загалом, після цього залишається лише дізнатися, чи бачить Айпад СІМ-карту, якщо у Вас відповідна версія пристрою, перевірити роботу функцій Bluetooth і Вайфай.

Сьогодні ми розібрали, як перевірити справжність Ipad. Як виявилося, зробити це зовсім нескладно, але якщо Ви таки сумніваєтеся у своїх силах, рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів до магазинів, які продають виключно якісні та сертифіковані девайси.