Виробник

Розглянемо чотири найбільш знаменитих виробників дронів. Найвідоміша компанія, що випускає коптери – Dji. Розташована вона в Китаї, місто Шеньчжень, розробляючи дрони як для любителів, так і для професіоналів.

Французька компанія Parrot також є одним з лідерів на ринку по виробництву безпілотних радіокерованих дронів. Вона була заснована в 1994 році, зарекомендувавши себе надійними і якісними апаратами. JJRC – досить молода компанія з Китаю, але вже можна зробити висновок, що коптери у них виходять належної якості, яка не поступається конкурентам. Ще одна китайська компанія – Syma, спочатку успішно випускала вертольоти на радіоуправлінні. Вони почали розробляти свої власні коптери, що виходить у них анітрохи не гірше.

Розміри

Квадрокоптери діляться на три види за розмірами: великі, середні та маленькі. Великі квадрокоптери призначені в основному для підняття вантажу в небо. Такі апарати будуть корисні в сільськогосподарських цілях. З їх допомогою ви зможете поливати город, витративши на це мінімум зусиль. Деякі компанії використовують такі дрони в кур'єрській доставці. Вони можуть з легкістю доставити піцу, витративши мінімум часу, адже в пробках стояти не доведеться.

Найпопулярніші квадрокоптери – середні. Їх можна носити в рюкзаку з іншими речами. Зазвичай в таких коптерах йде вбудована камера з хорошим дозволом, але це зустрічається не завжди. Третій вид – дрібні дрони. Найчастіше такі моделі призначені для новачків, які хочуть пізнати ази дистанційного керування. Такий коптер поміститься у вас на долоні, навчивши орієнтуватися в просторі і маневрувати на початковому рівні. Але у них погана стабільність польоту через маленькі розміри. З його допомогою краще вчитися літати в закритому приміщенні, оскільки легкий порив вітру може зашкодити вашому польоту.

Час польоту

Ця характеристика означає, скільки часу новий квадрокоптер зможе пропрацювати в повітрі без підзарядки. Середній показник одноразового польоту при повному заряді становить приблизно 8–15 хвилин. До великих дронів можна під'єднати додаткові акумулятори для збільшення часу польоту. А ось в середніх і маленьких коптерах такі операції не завжди можна здійснити через їх невелику вантажопідйомність. Цю проблему можна вирішити, вставивши запасну батарею замість старої, попередньо посадивши апарат на землю.

Радіус дії

Цей параметр показує, наскільки далеко може полетіти квадрокоптер від того місця, де ви розташовані. У дрібних моделях середній радіус дії складає приблизно 50 метрів. Цього буде достатньо, щоб літати в приміщенні і нормально візуально вловлювати апарат. Для коптеров середніх розмірів показник трохи вище, приблизно 100–300 метрів. А у великих – понад 1000 метрів.

Радіус дії квадрокоптера

Безпілотний літальний апарат дає нам просто неймовірні можливості. Вільний час з ним буде дуже захоплюючим і веселим. З його допомогою у вас буде можливість робити надзвичайно красиві знімки з висоти пташиного польоту. Записувати відео з такої висоти – одне задоволення. Також є можливість транслювати зображення з камери коптера на смартфон або планшет в реальному часі. Ви зможете відкривати раніше незвідані для себе місця і милуватися дивовижною панорамою з висоти. Дрон зуміє послужити відмінним подарунком для ваших дітей або ж друзів, доставляючи гарний настрій на довгий час. У вас є чудова можливість купити квадрокоптер в інтернет магазині AVIC за дуже вигідною ціною.