Види кронштейнів

Підбір кронштейнів напряму залежить від бажаного розташування телевізора та поділяється на такі види: фіксовані, похилі, виносні та похило-поворотні.

Звичайне фіксоване кріплення дозволяє встановити техніку в одному статичному положенні паралельно стіні. В основному їх застосовують для розміщення великого екрану в громадських місцях. Цей варіант найдешевший, практичний та простий через надійну конструкцію, не вимагає довгого підбору та установки.

Завдяки похилим кронштейнам розмістити TV можна під різними кутами. Це дає можливість використовувати їх для глядачів, які сидять на стаціонарних місцях. Нахил може регулюватися, як у вертикальній, так і в горизонтальній площині. Все залежить від початкової установки кріплення.

Виносні кронштейни використовують для зміни відстані між стіною та телевізором. Його конструкція дозволяє легко наближати або видаляти екран під одним кутом.

Похило-поворотні кріплення можуть розмістити телевізор, як під будь-яким кутом, так і під будь-яким нахилом. Використовуючи цю можливість можна легко та вільно регулювати положення й насолоджуватися відео з будь-якого кута в приміщенні. Використовувати бажано для великих приміщень через те, що він далеко відсувається від стіни та тим самим абсолютно не економить місце.

Крім кріплення на стіну є варіант стельового кріплення. Його конструкція може повертати екран на 360 градусів і регулювати нахил.

Параметри вибору кронштейна

При виборі кріплення є основні характеристики, на які потрібно орієнтуватися.

 • Колір. Самий незначний в технічному плані, проте дуже важливий для тих, хто любить, щоб все гармоніювало.
 • Тип кріплення (описано вище). Тут вже грає роль фантазія, місце використання та потреба.
 • Універсальність - це можливість використання кріплення до різних екранів. Ця інформація обов'язково повинна бути прописана в характеристиках кріплення і, до того ж, деякі з них можуть підходити до широкого діапазону діагоналей.
 • Стандарт VESA - це відстань між кріпильними отворами. Це найважливіший параметр, на який варто звернути увагу. По ньому можна чітко визначити підходить кріплення до екрану чи ні.

Для того, щоб дізнатися VESA необхідно подивитися на технічний опис або ж просто виміряти за допомогою лінійки. Заміри необхідно проводити від центру до центру отворів, як по вертикалі, так і по горизонталі. В основному, для телевізорів з діагоналлю до 32 дюймів цілком підходять VESA до 200х200 мм. А ось для екранів більше 42 - кріплення дорівнює 400х600 мм і більше.

Інструкція по вибору кронштейна

 • Визначиться з типом кріплення: фіксований, поворотний або похило-поворотний.

 

 • Порівняти вагу телевізора та максимальну вагу, яка може витримати кріплення.
 • Уточнити можливість установки кронштейна на той матеріал, з якого зроблена стіна.
 • Перевірити комплектацію обраного кронштейна.

 

Поради:

 • Кронштейн повинен бути непомітним.
 • Фактичне максимальне навантаження може витримувати вагу в кілька разів більше, ніж заявлено в інструкції.
 • В першу чергу необхідно орієнтуватися на стандарт VESA. Саме він є відправною точкою в підборі кріплення.

Якщо ж у Вас все-таки виникають сумніви в правильному виборі кронштейна, менеджери нашого інтернет-магазину швидко проконсультують в цьому питанні. А також підберуть на ваш смак комплект, що складається з телевізора та кріплення в ньому, і все це за доступною ціною.