Сполучення за допомогою кабелю

Кабель - найшвидший і надійний спосіб під'єднати геймпад. При підключенні по Bluetooth іноді переривається зв'язок, з кабелем таке трапляється вкрай рідко. Алгоритм приєднання контролера неймовірно простий. Для цього буде потрібно кабель Micro USB.

Його можна придбати в будь-якому магазині електроніки, практично у кожного вони є вдома. Раніше смартфони заряджалися від такого проводу, відшукати його - не проблема. Для підключення досить з'єднати геймпад і консоль. Переваги такого зв'язку:

  • Не потрібен акумулятор. Для з'єднання через Bluetooth потрібні батареї. Без них геймпад працювати не буде. Якщо вони сядуть, їх потрібно замінити або зарядити. Акумулятор не потрібно при з'єднанні через кабель.
  • Просте включення. При дротовому типі з'єднання досить затиснути кнопку живлення. Після цього геймпад включиться і буде готовий до подальших ігор.

Кабель - надійне з'єднання. Він відмінно підходить, якщо не потрібно далеко відходити від консолі. Невеликий недолік такого підключення - маленький радіус дії. У випадках, коли сполучення не вдається, потрібно перевірити справність кабелю. При виявленні несправностей замініть з'єднує елемент. У деяких випадках потрібно очистити порт від пилу, мікрочастинки заважають коректному сполученню. Якщо вам хочеться збільшити відстань, підійде бездротової тип підключення.

Як під'єднати контролер до Xbox Series S або Series Х за допомогою Bluetooth

Трендові технології підвищують рівень комфорту під час гейминга. Bluetooth - збільшує радіус дії джойстика. Алгоритм приєднання бездротовим методом:

  1. Запуск. Пристрої необхідно включити для сполучення. На консолі і геймпаді утримуйте кнопки живлення.
  2. Сполучення. На ігровій приставці Xbox передбачена спеціальна кнопка для з'єднання за допомогою Bluetooth. Натисніть її і дочекайтеся миготіння індикатора. Він показує, що запущений пошук пристроїв.
  3. Через 15-20 секунд затисніть кнопку сполучення на геймпаді. Вона знаходиться поруч з роз'ємом для зарядки. Індикатор блимає, а потім буде горіти. Це означає, що поєднання пройшло успішно.

Для відключення контролера від консолі необхідно натиснути центральну кнопку геймпада. На екрані або моніторі відобразяться спливаючі вікна. Виберіть, який пристрій потрібно відключити.

Який спосіб з'єднання вибрати

У двох методів сполучення є сильні і слабкі сторони. Головне достоїнство підключення через Bluetooth - велика дальність дії. Для успішного і тривалого гейминга акумулятор контролера повинен бути заряджений. Якщо у вас немає можливості поповнити енергію джойстика, встановіть в нього відповідні батарейки. Без акумулятора бездротове підключення неможливо.

Недолік з'єднання через кабель - невеликий радіус дії. Гідність - акумулятори не потрібні. Можна обладнати зручний ігровий куточок поруч з консоллю і насолоджуватися Геймінг. При виборі способу з'єднання необхідно виходити з рівня комфорту. Якщо консоль стоїть далеко від дивана чи крісла, а ви не хочете геймити на підлозі, вибирайте бездротової тип підключення. У випадках, коли ігровий маніпулятор розташований поруч, можна під'єднати джойстик через кабель.